Lifting, botox, laminacja i farbowanie rzęs

Czym jest lifting rzęs?

LIFTING, BOTOX, LAMINACJA I KOLORYZACJA RZĘS ELLEEBANA to w skrócie podkręcenie, ekstremalne odżywienie i nadanie barwy rzęsom naturalnym.

Kuracja lifting z Botoxem i laminacją rzęs marki Elleebana planowana jest dla Pań, którym przypadł do gustu efekt jaki uzyskamy po podkręceniu rzęs zalotką.

Wspaniałe rezultaty uzyskamy u Pań,które mają proste, rosnące w dół rzęsy lub opadającą powiekę. Lifting nie osłabia, ani nie obciąża rzęs. Jest wręcz odwrotnie. Zabieg ekstremalnie odżywia i wzmacnia rzęsy naturalne. Pracujemy na produktach marki Elleebana One Shot Lift.

Na czym polega zabieg laminacji, liftingu i Botoxu?

Elleebana Lash Lift to bezpieczna terapia dla rzęs dzięki któej uzyskujemy podkręcenie u nasady i wymodelowaniu ich kształtu.
Powodzenie zabiegu zapewnia nałożenie na rzęsy kilku preparatów, które umożliwiają modyfikację struktury rzęs, jednocześnie wzmacniając je i maksymalnie odżywiając.

W dalszym etapie liftingu i laminacji rzęs nadajemy im kolor jest to tzw. koloryzacja rzęs. Rzęsy zabarwione są  na piękny i intensywny kolor czerni.

Kuracja Elleebana wzbogacona została o preparat Botox. Preparat ten niezwykle intensywnie wzmacnia i pogrubia nasze naturalne rzęsy. Składa się na witaminy i minerały, które działają odżywczo i regenerująco na włos. Preparat  BOTOX nie ma w swoim składzie formaldehydow, parabenów, olejów mineralnych, barwników, czy silikonu.

Lifting i laminacja z farbowaniem rzęs trwa około 1,5 h. Zabieg jest przyjemny i bezbolesny.

Jak długo utrzymuje się efekt po zabiegu liftingu rzęs?

Efekt liftingu i laminacji utrzymuje się ok. 6tygodni.  Rzęsy pozostają zabarwione, podkręcone aż do momentu ich wypadnięcia . Podobnie jak nasze włosy, rzęsy rówiez wypadają, a w miejscu starych rzęs wyrastają nowe rzęsy. Zgodnie z cyklem ich życia, każda rzęsa przechodzi przez trzy fazy anagen, telogen i katagen i ostatecznie wypada a w jej miejsce wyrasta nowa “młoda” rzęsa. 

Różnica między trwałą na rzęsy a liftingiem rzęs Elleebana

Lifting w połączeniu z laminowaniem, botoxem  i koloryzacją rzęs wyraźnie wydłuża,  podkręca, pogrubia, odżywia oraz nadaje im intensywną i wyraźną barwę.  Rzęsy są zregenerowane, błyszczą a czarny pigment  akcentuje i podkreśla efektowność oprawy oczu. Trwała do rzęs jedynie podkręca rzęsy.

Jaka jest różnica pomiędzy Liftingiem rzęs a ich przedłużaniem? 

Lifitng Elleebana wykonywany jest naturalnych rzęsach i w przeciwieństwie do zabiegu przedłużania rzęs podczas liftingu i laminacji nie przykleja się rzęs syntetycznych.  Zabieg szczególnie przypadł do gustu Paniom, które w skutek alergii na klej do przedłużania rzęs musiały zrezygnować na dobre z aplikacji rzęs syntetycznych i szukają zamiennika, który pozwoli im uzykać wyraziste spojrzenie. Efekty utrzymują się zwykle ok 4-6 tyg a zabieg trwa nieco krócej niż standardowe przedłużanie rzęs – tylko 1,5 h. 

Laminowanie rzęs w kuracji Lashlift Elleebana

Podczas zabiegu na rzęsy naturalne aplikujemy preparat Organic Lash Boost, który gruntowanie odbudowuje zdegradowane włókna włosa rzęsy. W swoim składzie posiada skoncentrowane aktywne składniki m.in organiczny olej jojoba, olej z nasion czarnuszki siewnej, olej z lnicznika siewnego i proteiny jedwabiu. Składniki te zapewniają nawilżenie, naprawę, uzupełnienie budulca i odświeżenie rzęs już od pierwszego użycia. Rzęsy pięknie błyszczą, są miękkie i pozbawione suchości.  Warto zauważyć, że rezultaty osiągnięte dzięki Organic Lash Boost utrzymują się aż do następnego zabiegu  lub wymiany rzęs podczas gdy inne produktu do odżywania rzęs działają jedynie 2 tygodnie.  Organic Lah Boost nie zawiera parabenów, aldehydów, LS, silikonów i siarczanów. Nie ma w składzie żadnej substancji, której mogłybyśmy się obawiać. Działa jak regenerujący zastrzyk dla rzęs naturalnych. Preparat jest również odpowiedni dla wegan- ma naturalny roślinny skład i nie jest testowany na zwierzętach.

ZALECENIA PO ZABIEGU LIFTINGU RZĘS:

Do 24h po zabiegu: unikamy  

 • sauny oraz basenu,
 • mycia włosów,
 • kąpieli z dużą ilością pary,
 • aplikacji innych preparatów na obszar i okolice rzęs tj: kolorowe kosmetyki, kremy, serum pod oczy

Do 48h po zabiegu nie wolno używać agresywnych środków do usuwania makijażu oczu, ponieważ mogą odbarwić kolor.

PRZECIWWSKAZANIA wykluczające z zabiegu liftingu i laminacji rzęs:

 • Choroby związane z alergią oczu
 • Chemioterapia
 • Wystąpienie jęczmienia na powiece
 • Uraz skóry, jej choroby,  skaleczenia, otarcie, obrzęk w okolicy oka i  oparzenia
 • operacje w okolicy oczu w ostatnim czasie
 • Stany zapalne rogówki
 • Infekcja oczu tj. stany zapalene spojówek, opryszczka czy liszaj
 • Nadwrażliwość oczu
 • Trichotillomania ( jest to  choroba, która polega na kompulsywnej potrzebie wyrywania własnych włosów)
 • zaburzenia  powodujące drżenie, drgawki czy nieprawidłowe ruchy
 • ciąża

W naszym salonie kosmetycznym lifting rzęs jest prawdziwym hitem. Zachwyciłyśmy się efektem jaki zyskują oczy po liftingu rzęs!

Zapraszamy na lifting, botox, laminację i koloryzację rzęs do naszego gabinetu kosmetycznego w Poznaniu. Pozwól nam oczarować innych Twoim nowym, uwodzicielskim i wciąż naturalnym spojrzeniem.

Cennik

Lifting, botox, farbowanie i laminacja rzęs 155 PLN
Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie całości lub fragmentów tekstu bez naszej zgody zabronione.