Lifitng, laminowanie i farbowanie rzęs

LAMINOWANIE BRWI
Poznań

W naszym gabinecie dużym powodzeniem cieszą się zabiegi zmieniające kierunek wzrostu rzęs i włosa brwi – lifting i laminowanie rzęs oraz laminowanie brwi. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami czym charakteryzują się powyższe zabiegi i dlaczego stały się tak popularne w gabinetach kosmetycznych na całym świecie.

RZĘSY

Na czym polega zabieg lifting i laminowanie rzęs?

LIFTING, LAMINOWANIE I KOLORYZACJA RZĘS ELLEEBANA to w skrócie podkręcenie, ekstremalne odżywienie i nadanie barwy rzęsom naturalnym. Rzęsy po liftingu i laminacji wyglądają jak podkręcone zalotką, są ciemniejsze i co najważniejsze – wzmocnione i  odżywione.

Wspaniałe rezultaty osiągniemy u Pań, których rzęsy rosną w dół, są proste  lub posiadają opadającą powiekę.  Zabieg liftingu i laminowania rzęs w żaden sposób ich nie osłabia, ani nie obciąża – wręcz przeciwnie.  Kuracja ekstremalnie odżywia, regeneruje i wzmacnia rzęsy naturalne.

Lifitng i laminowanie rzęs jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w naszym gabinecie kosmetycznym – kuracja przypadła do gustu wszystkim a Panie systematycznie wracają na odświeżenie efektu co ok. 6 – 8 tyg.

Pracujemy na produktach australijskiej marki Elleebana.

Laminacja i lifting rzęs vs. przedłużanie rzęs 1:1?

Zdarza się, że klientka umawia się na przedłużanie rzęs 1:1. Całe życie przedłużała rzęsy i uwielbia efekt pozabiegowy. Widzimy stan jej rzęs- jej naturalne rzęsy są długie ale proste, rosnące w dół.  Proponujemy lifting i laminowanie rzęs.  Przy takich rzęsach efekt jaki osiągniemy będzie przypominał rzęsy przy metodzie 1:1. Po godzinie Pani ogląda już swoje naturalne rzęsy w nowej odsłonie i jest oczarowana efektem. Rzęsy naturalne są pięknie podkręcone, ukierunkowane ku górze, dokładnie rozdzielone a efekt utrwalony na kilka tygodni – rzęsy wyglądają jak po przedłużaniu 1:1.

Lifting i laminowanie rzęs na produktach marki Elleebana to niezwykle bezpieczna kuracja dla naturalnych rzęs, która pozwoli uzyskać przepiękne podkręcenie ich u nasady i wymodelowaniu samego kształtu na wiele tygodni.

Na rzęsy nakładamy kilka preparatów, w odpowiedniej kolejności i przy zachowaniu odpowiedniego czasu trzymania poszczególnego kosmetyku. Preparat do liftingu i laminowania rzęs umożliwia modyfikację struktury rzęsy przy jednoczesnym odżywieniu i wzmocnieniu jej od samej nasady aż po końce.

W dalszym etapie liftingu i laminacji rzęs nadajemy im kolor jest to tzw. koloryzacja rzęs. Rzęsy zabarwione są  na piękny i intensywny kolor czerni.

Kuracja liftingu i laminowania rzęs Elleebana wzbogacona została o preparat Organic Lash Boost. Preparat ten niezwykle intensywnie wzmacnia i pogrubia nasze naturalne rzęsy.  W skład preparatu  wchodzą witaminy i minerały, które działają odżywczo i regenerująco na włos. Preparat  nie ma w swoim składzie formaldehydów, parabenów, olejów mineralnych, barwników, czy silikonu.

Lifting i laminacja z farbowaniem rzęs trwa około 1h do 1h 15 min.  Zabieg jest przyjemny i bezbolesny.

Jak długo utrzymuje się efekt po zabiegu liftingu rzęs?

Efekt liftingu i laminacji utrzymuje się ok. 6tygodni.  Dlaczego akurat 6 tyg ?

Musimy mieć na uwadze, że nasze naturalne rzęsy rosną i wypadają . Rzęsy pozostają zabarwione, podkręcone aż do momentu ich wypadnięcia . Podobnie jak nasze włosy, rzęsy również wypadają, a w miejscu starych rzęs wyrastają nowe rzęsy. Zgodnie z cyklem ich życia, każda rzęsa przechodzi przez trzy fazy anagen, telogen i katagen i ostatecznie wypada a w jej miejsce wyrasta nowa “młoda” rzęsa.

Różnica między trwałą na rzęsy a liftingiem rzęs Elleebana

Lifting w połączeniu z laminowaniem  i koloryzacją rzęs wyraźnie wydłuża,  podkręca, pogrubia, odżywia oraz nadaje im intensywną i wyraźną barwę.  Rzęsy są zregenerowane, błyszczą a czarny pigment  akcentuje i podkreśla efektowność oprawy oczu. Trwała do rzęs jedynie podkręca rzęsy.

Jaka jest różnica pomiędzy Liftingiem rzęs a ich przedłużaniem?

Lifitng Elleebana wykonywany jest naturalnych rzęsach i w przeciwieństwie do zabiegu przedłużania rzęs podczas liftingu i laminacji nie przykleja się rzęs syntetycznych.  Zabieg szczególnie przypadł do gustu Paniom, które w skutek alergii na klej do przedłużania rzęs musiały zrezygnować na dobre z aplikacji rzęs syntetycznych i szukają zamiennika, który pozwoli im uzykać wyraziste spojrzenie. Efekty utrzymują się zwykle ok 6 tyg a zabieg trwa nieco krócej niż standardowe przedłużanie rzęs – tylko 1 h – 1,5 h.

Laminowanie rzęs w kuracji Lashlift Elleebana

Podczas zabiegu na rzęsy naturalne aplikujemy preparat Organic Lash Boost, który gruntowanie odbudowuje zdegradowane włókna włosa rzęsy.

Co wchodzi w skład preparatu Organic Lash Boost ?

Organic Lash Boost używany przy laminowaniu rzęs posiada skoncentrowane aktywne składniki m.in organiczny olej jojoba, olej z nasion czarnuszki siewnej, olej z lnicznika siewnego i proteiny jedwabiu. Składniki te zapewniają nawilżenie, naprawę, uzupełnienie budulca i odświeżenie rzęs już od pierwszego użycia. Rzęsy pięknie błyszczą, są miękkie i pozbawione suchości.  Warto zauważyć, że rezultaty osiągnięte dzięki laminowaniu rzęs preparatem Organic Lash Boost utrzymują się aż do następnego zabiegu  lub wymiany rzęs podczas gdy inne produkty do odżywania rzęs działają jedynie 2 tygodnie.  Organic Lash Boost nie zawiera parabenów, aldehydów, LS, silikonów i siarczanów. Nie ma w składzie żadnej substancji, której mogłybyśmy się obawiać. Działa jak regenerujący zastrzyk dla rzęs naturalnych. Preparat jest również odpowiedni dla wegan- ma naturalny roślinny skład i nie jest testowany na zwierzętach.

ZALECENIA PO ZABIEGU LIFTINGU RZĘS:

Do 24h po zabiegu unikamy  

 • sauny oraz basenu,
 • mycia włosów,
 • kąpieli z dużą ilością pary,
 • aplikacji innych preparatów na obszar i okolice rzęs tj: kolorowe kosmetyki, kremy, serum pod oczy

Do 48h po zabiegu nie wolno używać agresywnych środków do usuwania makijażu oczu, ponieważ mogą odbarwić kolor.

PRZECIWWSKAZANIA wykluczające z zabiegu liftingu i laminacji rzęs:

 • Choroby związane z alergią oczu
 • Chemioterapia
 • Wystąpienie jęczmienia na powiece
 • Uraz skóry, jej choroby,  skaleczenia, otarcie, obrzęk w okolicy oka i  oparzenia
 • operacje w okolicy oczu w ostatnim czasie
 • Stany zapalne rogówki
 • Infekcja oczu tj. stany zapalenie spojówek, opryszczka czy liszaj
 • Nadwrażliwość oczu
 • Trichotillomania ( jest to  choroba, która polega na kompulsywnej potrzebie wyrywania własnych włosów)
 • zaburzenia  powodujące drżenie, drgawki czy nieprawidłowe ruchy
 • ciąża

W naszym salonie kosmetycznym lifting i laminowanie rzęs są prawdziwą perełką zabiegową. Wprowadziłyśmy zabieg do oferty kilka lat temu i stał się istnym hitem. Klientki, które zdecydowały się poddać zabiegowi z dumą prezentują swoje nowe rzęsy i wracają do nas zadowolone zazwyczaj po 6 tygodniach aby odświeżyć efekt. 

Zachwyciłyśmy się efektem jaki zyskują oczy po liftingu i laminowaniu rzęs i z pełną satysfakcją prezentujemy efekty pozabiegowe.
Zapraszamy na lifting,  laminację i koloryzację rzęs do naszego gabinetu kosmetycznego w Poznaniu.

Pozwól nam upiększyć swoje oczy i oczarować innych Twoim nowym ale wciąż tak naturalnym spojrzeniem.

  Cennik

laminowanie rzęs i brwi

Rzęsy:

Lifting,  farbowanie i laminacja rzęs  + Organic  Lash Boost

 

 

 155 PLN

promocja do 10.12.2020

130 PLN

 

Brwi:

Laminowanie brwi z farbką, regulacją woskiem lub pęsetą + Organic Boost + krem do pielęgnacji pozabiegowej

 120 PLN

Brwi:

Laminowanie brwi, regulacja woskiem lub pęsetą + Organic Boost + krem do pielęgnacji pozabiegowej

100 PLN

HISTORIA LIFTINGU RZĘS

Lifting i laminacja rzęs cieszą się w naszym gabinecie dużym zainteresowaniem. Zabieg nie tylko podkręca rzęsy naturalne ale również nadaje im ciemną barwę, wizualnie je pogrubia i ekstremalnie odżywia. Szczególnie spektakularne efekty finalne zauważa się u Pań z naturalnie prostymi rzęsami.

A skąd wziął się w ogóle lifting rzęs?

Około 12 lat temu na rynek Europejski wprowadzono zabieg trwałej do rzęs. Nie cieszyła się ona jednak zbyt dużym powodzeniem wśród kosmetologów na co wpływ miał m.in wydłużony czas działania preparatów a także mało precyzyjne akcesoria do zabiegu. Sama idea zabiegu trwałej została zapożyczona od koleżanek fryzjerek – z zabiegu trwałej ondulacji włosów. Potrzebna była zmiana. Skrócenie czasu trzymania preparatu a także udoskonalenie samych produktów narodziło nowy zabieg zwany liftingiem rzęs, który wniósł wiele ciekawszych rozwiązań.

Do liftingu używane są wałeczki silikonowe, które z powodzeniem zastąpiły dawne wałeczki papierowe. Silikonowe formy pozwalają na idealne odseparowanie rzęs a także na dowolność w rozplanowaniu kierunków rzęs co ma ogromne znaczenie przy efekcie finalnym. W 2016 r. australijska marka Elleebana weszła na rynek Polski.

 

LAMINACJA I FARBOWANIE BRWI 

LAMINOWANIE BRWI

Laminowanie brwi pozwala na trwałe ułożenie brwi i zmianę ich kształtu poprzez zmianę struktury włosa przy użyciu preparatów chemicznych.

Laminacja brwi skierowana jest zarówno dla osób z wąskimi brwiami – poszerza je wizualnie i pozwala na mocniejsze ich zaakcentowanie oraz dla osób posiadających gruby włos, niesforny i trudny do ułożenia – laminacja pozwoli na trwałe ułożenie włosa.

Wizażyści całkiem niedawno wprowadzili nowy, światowy trend zwany Fluffy brows – krzaczaste, puszyste brwi, które również możemy osiągnąć przy zabiegu laminacji.

W trakcie laminowania brwi preparat z amoniakiem nadrywa mostki dwusiarczkowe, które utrzymują strukturę włosa.  Wiązania te odpowiadają za kształt włosa brwi  a proces nazywa się zmiękczaniem keratyny. Stylistka nadaje odpowiedni kształt brwi i kolejnym preparatem przywraca strukturę i łączy ponownie mostki dwusiarczkowe. Laminowanie pozwala przekształcić włos z kręconego na prosty i odwrotnie – w zależności jaki nadamy mu nowy kształt i jak go utrwalimy.   Trwałość zabiegu: 6 tygodni

 

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU LAMINOWANIA BRWI

Podrażnienia i zmiany na skórze ( skaleczenia, otarcia, przerwana ciąglość naskórka) w obrębie brwi dyskwalifikują do zabiegu laminacji brwi.   Zabieg nie jest wskazany również przy ATZ w fazie aktywnej i przy trądziku różowatym w fazie aktywnej. Przeciwwskazaniem do zabiegu laminowania brwi jest również alergia na składniki produktów do laminacji jak i farbek – przede wszystkim amoniak i jego pochodne.  Zabiegu nie wykonujemy u osób, które są trakcie leczenia retinoidami. 

 

Nalezy mieć na względzie, że zabieg może nie przynieść oczekiwanych rezultatów jeśli osoba poddana laminacji ma silne zaburzenia hormonalne, jest w trakcie zmiany metody antykoncepcji ( rozpoczęła antykoncepcję lub ją odstawiła), gdy włos jest krótki i przycięty  lub w przypadku cukrzycy.

 

 

 

 

 

 

Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie całości lub fragmentów tekstu bez naszej zgody zabronione.