Lifting, laminowanie i farbowanie rzęs

LAMINOWANIE BRWI
Poznań

 

Cennik

laminowanie rzęs i brwi

Rzęsy:

Lifting: lifting rzęs,  farbowanie i laminacja rzęs z keratyną + botox Organic  Lash Boost Elleebana

Zabieg liftingu i laminowania rzęs zapewnia spektakularne uniesienie i podkręcenie rzęs naturalnych. Kertatyna i botox odżywią rzęsy a koloryzacja farbką zabarwi je na czarny kolor. Rzęsy wizualnie wyglądają na dłuższe i grubsze. Efekt utrzymuje się ok 6 tygodni.  

 175 PLN

 

Brwi:

Laminowanie brwi z farbką Thuya/ Elan, regulacją woskiem lub pęsetą,  z  botoxem Organic Boost + krem do pielęgnacji pozabiegowej

Laminowanie brwi zmiękcza włos i pozwala na jego późniejsze układanie. W zabiegu koloryzacja farbką Elan/ Thuya, regulacja i odżywienie keratyną i Botoxem. 

 

140 PLN

PROMOCJA rzęsy + brwi

Lifting i laminowanie rzęs z botoxem i keratyną + Laminowanie brwi z farbką, botoxem keratyną i regulacją  260 PLN

 

W naszym gabinecie dużym powodzeniem cieszą się zabiegi zmieniające kierunek wzrostu rzęs i włosa brwi – lifting i laminowanie rzęs oraz laminowanie brwi. Lifting i laminowanie rzęs oraz brwi to kuracje idealne dla zapracowanych kobiet, które cenią sobie naturalny wygląd i pragną wyglądać codziennie świeżo i pięknie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami czym charakteryzują się powyższe zabiegi i dlaczego stały się tak popularne w gabinecie kosmetycznym.

 

RZĘSY Elleebana – Lifting rzęs 4w1

Na czym polega zabieg liftingu i laminowania rzęs?

LIFTING, LAMINOWANIE I KOLORYZACJA RZĘS ELLEEBANA to w skrócie podkręcenie, ekstremalne odżywienie i nadanie barwy rzęsom naturalnym. Rzęsy po liftingu i laminacji wyglądają jak podkręcone zalotką, są ciemniejsze i co najważniejsze – wzmocnione i  odżywione.

W skład zabiegu Lifting rzęs 4w1 Elleebana wchodzi lifting, laminacja, koloryzacja i botox rzęs.

Wspaniałe rezultaty osiągniemy u Pań, których rzęsy rosną w dół, są proste  lub posiadają opadającą powiekę.  Zabieg liftingu i laminowania rzęs w żaden sposób ich nie osłabia, ani nie obciąża – wręcz przeciwnie.  Kuracja ekstremalnie odżywia, regeneruje i wzmacnia rzęsy naturalne.

Lifitng i laminowanie rzęs jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w naszym gabinecie kosmetycznym – kuracja przypadła do gustu wszystkim a Panie systematycznie wracają na odświeżenie efektu co ok. 6 – 8 tyg.

Pracujemy na produktach australijskiej marki Elleebana. Produkty do liftingu nigdy nie były i jak zastrzega producent nigdy nie będą testowane na zwierzętach.  Nasze preparaty do liftingu i laminacji są wolne od parabenów, glutenu, formaldehydu i lateksu. Elleebana postrzegana jest w środowisku kosmetycznym jako produkt z najwyższej półki i osiąga najlepsze efekty lifitngu i laminacji rzęs.

Lifting i laminowanie rzęs na produktach marki Elleebana to niezwykle bezpieczna kuracja dla naturalnych rzęs, która pozwoli uzyskać przepiękne podkręcenie ich u nasady, uniesienie rzęs i wymodelowaniu samego kształtu na wiele tygodni.

Na rzęsy nakładamy kilka preparatów, w odpowiedniej kolejności i przy zachowaniu odpowiedniego czasu trzymania poszczególnego kosmetyku na rzęsie. Rzęsy przed liftingiem w pierwszej kolejności poddane są oczyszczeniu, wymyciu i odtluszczeniu specjalnym szamponem. Następnie kosmetolog mocuje specjalny wałek, na który poprawnie naciągnie rzęsy. Rzęsy ułożone na formie zostają poddane procesowi lifitngu i laminacji. Preparat do liftingu i laminowania rzęs umożliwia modyfikację struktury rzęsy przy jednoczesnym odżywieniu i wzmocnieniu jej od samej nasady aż po końce.

W dalszym etapie liftingu i laminacji rzęs nadajemy im kolor jest to tzw. koloryzacja rzęs. Rzęsy zabarwione są  na piękny i intensywny kolor czerni.

Botox w zabiegu liftingu i laminowania rzęs

Kuracja liftingu i laminowania rzęs Elleebana wzbogacona została o Botox, preparat Organic Lash Boost.  Botox stosowany przy laminacji niezwykle intensywnie wzmacnia i pogrubia nasze naturalne rzęsy.  W skład preparatu  wchodzą witaminy i minerały, które działają odżywczo i regenerująco na włos. Skoncetrowane aktywne składniki jak olej z nasion czarnuszki, olej jojoba, olej z siewnego lnicznika i proteiny jedwabiu warunkują gruntowne nawilżenie, naprawę, miękkość, i niesamowity blask rzęsy. Preparat  nie ma w swoim składzie formaldehydów, parabenów, olejów mineralnych, barwników, czy silikonu.

Lifting i laminacja z farbowaniem rzęs trwa około 50 min – 1 h.  Zabieg jest przyjemny i bezbolesny.

 

 

PRZECIWWSKAZANIA wykluczające z zabiegu liftingu i laminacji rzęs:

 • Choroby związane z alergią oczu
 • cysty ( torbiel n górnej lu dolnej powiece powstała w związku z niedrożnością gruczołu łojowego)
 • Chemioterapia ( terapia chorób nowotworowych)
 • Wystąpienie jęczmienia na powiece (niewielki ropień w okolicy powieki)
 • Uraz skóry, jej choroby,  skaleczenia, otarcie, obrzęk w okolicy oka i  oparzenia
 • operacje w okolicy oczu w ostatnim czasie
 • Stany zapalne rogówki
 • Infekcja oczu tj. stany zapalenie spojówek, opryszczka czy liszaj
 • Nadwrażliwość oczu
 • Trichotillomania ( jest to  choroba, która polega na kompulsywnej potrzebie wyrywania własnych włosów)
 • zaburzenia  powodujące drżenie, drgawki czy nieprawidłowe ruchy
 • ciąża wyklucza wykonanie laminacji (botoxu), możemy wykonać lifting i koloryzację po upływie pierwszego trymestru ciąży jeżeli klientka miała wcześniej wykonywany lifting i nie pojawiła się żadna reakcja alergiczna a jeśli zabieg nie był wykonywany – po próbie alergicznej min 48h przed zabiegiem.

Wymagana konsultacja lekarska: W przypadku poniższych przeciwwskazań przeprowadzenie liftingu rzęs jest możliwe po uprzedniej konsultacji lekarskiej: syndrom suchego oka, stan po chemioterapii, jaskra

W naszym salonie kosmetycznym lifting i laminowanie rzęs są prawdziwą perełką zabiegową. Wprowadziłyśmy zabieg do oferty kilka lat temu i stał się istnym hitem. Klientki, które zdecydowały się poddać zabiegowi z dumą prezentują swoje nowe rzęsy i wracają do nas zadowolone zazwyczaj po 6 tygodniach aby odświeżyć efekt. 

Zachwyciłyśmy się efektem jaki zyskują oczy po liftingu i laminowaniu rzęs i z pełną satysfakcją prezentujemy efekty pozabiegowe.
Zapraszamy na lifting,  laminację i koloryzację rzęs do naszego gabinetu kosmetycznego w Poznaniu.

Pozwól nam upiększyć swoje oczy i oczarować innych Twoim nowym ale wciąż tak naturalnym spojrzeniem. 

LIFTING I LAMINOWANIE RZĘS w pigułce

Laminacja i lifting rzęs vs. przedłużanie rzęs 1:1?

Zdarza się, że klientka umawia się na przedłużanie rzęs 1:1. Całe życie przedłużała rzęsy i uwielbia efekt pozabiegowy. Widzimy stan jej rzęs- jej naturalne rzęsy są długie ale proste, rosnące w dół.  Proponujemy lifting i laminowanie rzęs.  Przy takich rzęsach efekt jaki osiągniemy będzie przypominał rzęsy przy metodzie 1:1. Po godzinie Pani ogląda już swoje naturalne rzęsy w nowej odsłonie i jest oczarowana efektem. Rzęsy naturalne są pięknie podkręcone, ukierunkowane ku górze, dokładnie rozdzielone a efekt utrwalony na kilka tygodni – rzęsy wyglądają jak po przedłużaniu 1:1.

Jak długo utrzymuje się efekt po zabiegu liftingu rzęs?

Efekt liftingu i laminacji utrzymuje się ok. 6tygodni.  Dlaczego akurat 6 tyg ?

 Musimy mieć na uwadze, że nasze naturalne rzęsy rosną i wypadają . Rzęsy pozostają zabarwione, podkręcone aż do momentu ich wypadnięcia . Podobnie jak nasze włosy, rzęsy również wypadają, a w miejscu starych rzęs wyrastają nowe rzęsy. Zgodnie z cyklem ich życia, każda rzęsa przechodzi przez trzy fazy anagen, telogen i katagen i ostatecznie wypada a w jej miejsce wyrasta nowa „młoda” rzęsa.   

Różnica między trwałą na rzęsy a liftingiem rzęs Elleebana

Lifting w połączeniu z laminowaniem  i koloryzacją rzęs wyraźnie wydłuża,  podkręca, pogrubia, odżywia oraz nadaje im intensywną i wyraźną barwę.  Rzęsy są zregenerowane, błyszczą a czarny pigment  akcentuje i podkreśla efektowność oprawy oczu. Trwała do rzęs jedynie podkręca rzęsy.

Jaka jest różnica pomiędzy Liftingiem rzęs a ich przedłużaniem?

Lifitng Elleebana wykonywany jest naturalnych rzęsach i w przeciwieństwie do zabiegu przedłużania rzęs podczas liftingu i laminacji nie przykleja się rzęs syntetycznych. W zabiegu nie używamy kleju na bazie cyjanoakrylu, cały proces wizualnego wydłużenia rzęs odbywa się poprzez ich odpowiednie ułożenie na specjalnym wałku i uzyskanie efektu uniesienia.   Zabieg szczególnie przypadł do gustu Paniom, które w skutek alergii na klej do przedłużania rzęs musiały zrezygnować na dobre z aplikacji rzęs syntetycznych i szukają zamiennika, który pozwoli im uzykać wyraziste spojrzenie. Efekty liftingu rzęs utrzymują się zwykle ok 6 tyg gdzie w przypadku rzęs przedłużanych efekt należy odświeżać co 3-4 tygodnie. Zabieg trwa również nieco krócej niż standardowe przedłużanie rzęs – tylko 1 h. Laminowanie rzęs oprócz efektu wizualnego ekstremalnie odżywia rzęsy naturalne, nabłyszcza je. Klasyczne przedłużanie rzęs nie ma takiego działania. 

Laminowanie rzęs w kuracji Lashlift Elleebana

Podczas zabiegu na rzęsy naturalne aplikujemy preparat Botox Organic Lash Boost, który gruntowanie odbudowuje zdegradowane włókna włosa rzęsy.

Co wchodzi w skład preparatu Organic Lash Boost ?

Organic Lash Boost używany przy laminowaniu rzęs posiada skoncentrowane aktywne składniki m.in organiczny olej jojoba, olej z nasion czarnuszki siewnej, olej z lnicznika siewnego i proteiny jedwabiu. Składniki te zapewniają nawilżenie, naprawę, uzupełnienie budulca i odświeżenie rzęs już od pierwszego użycia. Rzęsy pięknie błyszczą, są miękkie i pozbawione suchości.  Warto zauważyć, że rezultaty osiągnięte dzięki laminowaniu rzęs preparatem Organic Lash Boost utrzymują się aż do następnego zabiegu  lub wymiany rzęs podczas gdy inne produkty do odżywania rzęs działają jedynie 2 tygodnie.  Organic Lash Boost nie zawiera parabenów, aldehydów, LS, silikonów i siarczanów. Nie ma w składzie żadnej substancji, której mogłybyśmy się obawiać. Działa jak regenerujący zastrzyk dla rzęs naturalnych. Preparat jest również odpowiedni dla wegan- ma naturalny roślinny skład i nie jest testowany na zwierzętach.

 

ZALECENIA PO ZABIEGU LIFTINGU RZĘS:

Do 24h po zabiegu unikamy

 • sauny oraz basenu,
 • mycia włosów,
 • kąpieli z dużą ilością pary,
 • aplikacji innych preparatów na obszar i okolice rzęs tj: kolorowe kosmetyki, kremy, serum pod oczy
 • tuszu do rzęs

Do 48h po zabiegu nie wolno używać agresywnych środków do usuwania makijażu oczu, ponieważ mogą odbarwić kolor.

 

Czy można wykonać lifting i laminowanie rzęs w ciąży?

Sama ciąża i karmienie piersią nie są przeciwwskazaniem do liftingu rzęs ale podczas kolejnych etapów zabiegu należy pominąć etap laminacji, nałożenia Botoxu. W ciąży można wykonać lifting rzęs i koloryzację ale zaleca się powstrzymanie od zabiegu w pierwszym trymestrze ciąży.  Rzęsy po zabiegu liftingu będą podkręcone i przyciemnione ale nie zostaną poddane odżywczej kuracji preparatem Botox.  Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że często zmiany hormonalne zachodzące w organizmie mogą zdecydować o tym, że zabieg nie będzie tak trwały jak u osoby, która ma uregulowaną gospodarkę hormonalną.  Lifting rzęs choć jest zabiegiem bezpiecznym może jak każdy produkt wywołać alergię.  Jeżeli wystąpi alergia przyszła mama może nie móc przyjąć odpowiednich leków, które zmniejszą objawy alergii  Dlatego warto rozważyć dokładnie, czy wcześniej nie wystąpiła reakcja uczuleniowa na preparaty przeznaczone do liftingu czy koloryzacji rzęs a jeśli wystąpiła – zrezygnować z zabiegu.  Jeżeli zabieg wykonywany jest po raz pierwszy przed przystąpieniem do zabiegu radzimy wykonać próbę alergiczną.

Jak długo utrzymuje się efekt po zabiegu liftingu i laminowaniu rzęs?

Efekt liftingu utrzymuje się przez cały okres życia rzęs, który wynosi ok 90 dni. Biorąc pod uwagę fakt, że niektóre rzęsy podczas zabiegu są już w połowie cyklu sam efekt nie utrzyma się aż 3 miesiące ponieważ część rzęs wypadnie. Zabieg liftingu rzęs warto więc powtórzyć po 6 – 8 tygodniach.

 

Jak przygotować się do zabiegu liftingu i laminowania rzęs?

Przeczytaj przeciwwskazania opisane na naszej stronie i upewnij się, że kwalifikujesz się do zabiegu. Jeżeli nosisz soczewki ściągnij je przed zabiegiem liftingu rzęs.  Powiadom kosmetologa o ewentualnych alergiach. 

Lifting rzęs u osoby niepełnoletniej

Przeprowadzenie liftingu rzęs u osoby niepełnoletniej wymaga pisemnej zgody rodzica. Prosimy przygotuj dokument poświadczający, że twój prawny opiekun wyraża zgodę na przeprowadzenie zabiegu laminacji brwi. 

Czy po liftingu rzęs mogę malować rzęsy?

Po wykonaniu laminowania i lifitngu rzęs zaleca się odczekać minimum 24 h i nie malować rzęs. Jednak po upływie doby możesz już przemalować rzesy ulubioną mascarą – o ile uznasz, że jest to konieczne. Lifting i laminacja rzęs pięknie wyciąga rzęsy a farbowanie rzęs czarną farbką przyciemnia je. Wiele kobiet widząc finalny efekt zabiegu laminowania nie czuje potrzeby stosowania już mascary. Jeżeli jednak będziesz tuszować zalaminowane rzęsy pamiętaj o ważnej zasadzie – przy demakijażu tusz usuwamy płatkiem kosmetycznym ruchem unoszącym, w górę. 

Noszę rzęsy volume ale chciałabym wypróbować lifting. Czy lifting i laminowanie rzęs spełnią moje oczekiwania? 

Panie, które zakładały systematycznie rzęsy 1:1 i zdecydowały się wyprobować nowy zabieg liftingu, po kuracji liftingu rzęs zazwyczaj już nie wracają na kolejne założenie rzęs 1:1 ale właśnie decydują się ponownie na pełną laminację. Większość jest na tyle zadowolona z efektu uniesienia i podkręcenia rzęs, które wizualnie stały sie dłuższe poprzez zastosowania odpowiedniego wałeczka i preparatu utrwalającego, że zastępują klasyczne przedłużanie laminacją i liftingiem rzęs.  Jednak w przypadku rzęs volume sprawa wygląda nieco inaczej. Efekt volume jest z reguły o wiele intensywniejszy niż w metodzie 1:1. Panie przyzwyczajone do mocnego efektu przedłużanych rzęs szczególnie przy zastosowaniu większych objętości, mogą czuć niedosyt  przy efekcie laminacji uznając go za zbyt naturalny i wrócić ponownie do zakładania rzęs objętościowych.  Zazwyczaj jest to pewna kwestia przyzwyczajenia do swojego wizerunku

 

 

Lifting i laminacja rzęs cieszą się w naszym gabinecie dużym zainteresowaniem. Zabieg nie tylko podkręca rzęsy naturalne ale również nadaje im ciemną barwę, wizualnie je pogrubia i ekstremalnie odżywia. Szczególnie spektakularne efekty finalne zauważa się u Pań z naturalnie prostymi rzęsami.

Przed zabiegiem liftingu i laminacji rzęs zapoznasz się z przeciwwskazaniami wykluczającymi z zabiegu. Organizm może płatać figle np. przy zaburzeniach hormonalnych, w trakcie miesiączki  – efekt liftingu może być wówczas słabszy.  Łzawiące oczy, miejscowe lub ogólne znieczulenie  niedawnym czasie również mogą wpłynąć na finalny efekt laminacji. Na zabieg laminacji rzęs udaj się tylko do sprawdzonego gabinetu, który pracuje na sprawdzonych produktach. Choć zabieg liftingu i laminacji wydaje się być prosty, wcale taki nie jest. Dlatego tak ważne jest aby trafić do dobrze przeszkolonej i odpowiedzialnej osoby, która zna wszystkie zasady liftingu i laminacji i nie popełnia podstawowych błędów wykonując zabieg.  Zabieg lifitngu i laminacji bardzo łatwo zepsuć. Dobrze przeszkolony kosmetolog wie doskonale jaki czas będzie idealny dla twoich rzęs, zwraca uwagę na grubość rzęsy, na jej strukturę i podatność na odkształcenie, prawidłowo dobiera wałek i naciąga rzęsy poprawnie a także zachowuje kolejność użycia poszczególnych preparatów.  Zachowanie prawidłowości w każdym aspekcie składa się na poprawnie wykonany zabieg liftingu i laminacji rzęs. 

Nasze produkty marki Elleebana są wolne od formaldehydu, klej jest na bazie wody 

 Skąd wziął się pomysł na lifting rzęs?

Około 12 lat temu na rynek Europejski wprowadzono zabieg trwałej do rzęs. Nie cieszyła się ona jednak zbyt dużym powodzeniem wśród kosmetologów na co wpływ miał m.in wydłużony czas działania preparatów a także mało precyzyjne akcesoria do zabiegu. Sama idea zabiegu trwałej została zapożyczona od koleżanek fryzjerek – z zabiegu trwałej ondulacji włosów. Potrzebna była zmiana. Skrócenie czasu trzymania preparatu a także udoskonalenie samych produktów narodziło nowy zabieg zwany liftingiem rzęs, który wniósł wiele ciekawszych rozwiązań.

Do liftingu używane są wałeczki silikonowe, które z powodzeniem zastąpiły dawne wałeczki papierowe. Silikonowe formy pozwalają na idealne odseparowanie rzęs a także na dowolność w rozplanowaniu kierunków rzęs co ma ogromne znaczenie przy efekcie finalnym. W 2016 r. australijska marka Elleebana weszła na rynek Polski. 

 

LAMINACJA I FARBOWANIE BRWI 

LAMINOWANIE BRWI 5w1

W skład zabiegu laminowania brwi 5w1 wchodzi laminowanie brwi, koloryzacja farbką, geometria, regulacja woskiem lub pęsetą oraz odżywczy Botox brwi Elleebana.

Laminowanie brwi pozwala na trwałe ułożenie brwi i zmianę ich kształtu poprzez zmianę struktury włosa przy użyciu preparatów chemicznych.

Laminacja brwi skierowana jest zarówno dla osób z wąskimi brwiami – poszerza je wizualnie i pozwala na mocniejsze ich zaakcentowanie oraz dla osób posiadających gruby włos, niesforny i trudny do ułożenia – laminacja pozwoli na trwałe ułożenie włosa.

Wizażyści całkiem niedawno wprowadzili nowy, światowy trend zwany Fluffy brows – krzaczaste, puszyste brwi, które również możemy osiągnąć przy zabiegu laminacji.

W trakcie laminowania brwi preparat z amoniakiem nadrywa mostki dwusiarczkowe, które utrzymują strukturę włosa.  Wiązania te odpowiadają za kształt włosa brwi  a proces nazywa się zmiękczaniem keratyny. Stylistka nadaje odpowiedni kształt brwi i kolejnym preparatem przywraca strukturę i łączy ponownie mostki dwusiarczkowe. Laminowanie pozwala przekształcić włos z kręconego na prosty i odwrotnie – w zależności jaki nadamy mu nowy kształt i jak go utrwalimy.   Trwałość zabiegu: 4-6 tygodni. Ponowną laminację wykonuje się nie wcześniej niż po upływie miesiąca. Aby zwiększyć trwałość i przedłużyć efekty pozabiegowe stosuje się w codziennej wieczornej pielęgnacji olejek rycynowy lub olejek arganowy na włos brwi. Włos poddany laminacji można układać na żel, mydełko lub olejek.

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU LAMINOWANIA BRWI

 

 

Podrażnienia i zmiany na skórze ( skaleczenia, otarcia, przerwana ciąglość naskórka) w obrębie brwi dyskwalifikują do zabiegu laminacji brwi. Prosimy nie wykonuj regulacji na kilka dni przed zabiegiem.  Laminowanie brwi nie jest wskazane również przy atopowym zapaleniu skóry ATZ w fazie aktywnej i przy trądziku różowatym w fazie aktywnej. Przeciwwskazaniem do zabiegu laminowania brwi jest również alergia na składniki produktów do laminacji jak i farbek – przede wszystkim uczulenie na amoniak i na jego pochodne.  Zabiegu nie wykonujemy u osób, które są trakcie leczenia retinoidami. W przypadku osoby niepełnoletniej, w wieku powyżej 16 lat, prosimy o przygotowanie dokumentu zawierającego zgodę opiekuna lub przyjście na zabieg z rodzicem/ opiekunem.  

Należy mieć na względzie, że zabieg może nie przynieść oczekiwanych rezultatów jeśli osoba poddana laminacji ma silne zaburzenia hormonalne, jest w trakcie zmiany metody antykoncepcji ( rozpoczęła antykoncepcję lub ją odstawiła), gdy włos jest krótki i przycięty  lub w przypadku cukrzycy.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie całości lub fragmentów tekstu bez naszej zgody zabronione.