OPALANIE:

Solarium

Opalanie Natryskowe

Prosimy o zarezerwowanie wizyty telefonicznie 537 777 715 lub online

/W przypadku gdy nie odbieramy telefonu prosimy o cierpliwość – na pewno oddzwonimy. Wiadomość sms usprawni kontakt./

Drodzy Państwo, w naszym gabinecie nie można już skorzystać z usługi opalania w solarium. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą opalania natryskowego

 

solarium MegaSun 7900 czy opalanie natryskowe ?

Solarium  w naszym gabinecie jest łóżkiem leżącym i posiada 52 lampy opalające oraz funkcję Aquaqool ( podczas opalania rozpylana jest delikatna orzeźwiająca mgiełka).

Z opalania w  solarium korzystać mogą tylko osoby pełnoletnie.

Nie każdy może opalać się w solarium.  Prosimy zapoznać się z przeciwwskazaniami poniżej. W naszej ofercie oprócz opalania w solarium znajdziecie Państwo opalanie natryskowe – bezpieczne dla kobiet w ciąży i osób z jasnym fototypem skóry. 

 

CennIK

 

OPALANIE NATRYSKOWE

całe ciało

połowa ciała

140 PLN

90 PLN

 

 

KIEDY NIE MOŻNA OPALAĆ SIĘ W SOLARIUM I NA SŁOŃCU?

Pamiętaj, że nie wolno Tobie korzystać z opalania w solarium jeśli:

  • jesteś w ciąży,
  • chorujesz na serce,
  • jesteś osobą niepełnoletnią
  • masz dużo pieprzyków i brodawek,
  • na Twojej skórze są znamiona barwnikowe a także blizny,
  • już ktoś z rodziny chorował na nowotwór skóry,
  • masz objawy trądziku różowatego,
  • masz rozszerzone naczynka na twarzy i ciele,
  • stosujesz leki lub kosmetyki fotouczulające

Jeżeli nie kwalifikujesz się do skorzystania z opalania w solarium – polecamy bezpieczne dla Ciebie opalanie natryskowe. Jest to całkowicie inna metoda uzyskania opalenizny, bez udziału promieniowania UV. To właśnie brak ingenercji światła UV stawia opalanie natryskowe na podium jako najbezpieczniejszą metodę uzyskania opalenizny.

Przed wizytą w solarium poznaj swój fototyp

W Polsce charakterystyczne są cztery fototypy skóry. Zapoznaj się z poniższym opisem i poznaj swój typ skóry zanim skorzystasz z opalania w solarium:

Fototyp I w solarium: bardzo jasna skóra, z wieloma piegami, bardzo często rude włosy. Osoby posiadające taki fototyp skóry nie powinny opalać się na słońcu i w solarium. Alternatywą dla uzyskania pięknej opalenizny będzie opalanie natryskowe – bezpieczne dla fototypu I. 

Fototyp II w solarium:  jasna skóra, często z piegami. Występuje duże ryzyko oparzeń a przyciemnienie skóry wolne.  Opalanie w solarium i na słońcu powinno być krótkie i rzadkie.  Czas jednorazowej ekspozycji w solarium od 5 -10 minut. 

Fototyp III w solarium: skóra jest jasna, wpada w odcień oliwkowy a ryzyko oparzeń jest niewielkie.  Ten fototyp opala się bardzo dobrze co pozwala na wizyty w solarium z większą swobodą.  Czas jednorazowej ekspozycji: 10 minut

Fototyp IV w solarium: oliwkowy odcień skóry, brak piegów i ciemna opalenizna w skutek ekspozycji na promieniowanie UV.  Czas jednorazowej ekspozycji: 10-15 minut.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo opalania w solarium zaopatrz się w kosmetyki solaryjne (aktywowanie działania promieni UV) dzięki którym możesz skrócić czas opalania.

Przed opalaniem w solarium zmyj dokładnie makijaż,  zdejmij biżuterię i pamiętaj o ochronie oczu – załóż okulary ochronne przy uruchamianiu łóżka.

Nie wolno korzystać z solarium codziennie.

Pamiętaj o nawilżaniu ciała po sesji opalania w solarium. Pij dużo wody mineralnej. Podczas opalania organizm traci dużo wody – uzupełnij niedobory i posmaruj ciało balsamem nawilżającym.

 

Nie możesz opalać się w solarium? Wypróbuj opalanie natryskowe.  

Opalanie natryskowe jest alternatywą dla solarium, a ze względu na fakt, iż płyn wchodzi w interakcje jedynie z naskórkiem opalanie natryskowe uważane jest za najbezpieczniejszą formę uzyskania opalenizny.

Uzyskanie efektu widocznej i pięknej opalenizny na słońcu lub w solarium wymaga od nas cierpliwości – szczególnie jeśli nasza opalenizna powstaje opornie a nasza skóra nie lubi słońca.

Trzeba mieć również na uwadze,  że nie wszyscy mogą poddawać się ekspozycji na promieniowanie UV.  Opalanie natryskowe to zabieg  odpowiedni dla wszystkich, którzy źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem i alergiami, którym odradza się opalanie w solarium i na słońcu. Uzyskanie opalenizny natryskowej jest szybkie i niemal natychmiastowe – już zazwyczaj po 4 h od wykonania opalania natryskowego w gabinecie wybija opalenizna natryskowa, która pogłębia się w kolejnych godzinach po zmyciu bronzera. 

Usługa  opalania natryskowego wykonywana  jest na stojąco za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający.  Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zabiegu opalania natryskowego są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów dlatego też opalanie natryskowe proponowane jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem. Opalanie natryskowe utrzymuje się od siedmiu do czternastu dni i jaśnieje w związku ze złuszczaniem się naszej skóry.  Pracujemy na firmie SunFX, która uznawana jest za lidera w branży kosmetycznej wśród płynów i urządzeń do uzyskania opalenizny natryskowej . Nasze preparaty są w 100% bezpieczne i posiadają certyfikat EcoCert.  Mamy wieloletnie doświadczenie a sam zabieg opalania natryskowego cieszy się ogromną popularnością wśród naszych klientów. 

Jak wygląda zabieg opalania natryskowego?

Kosmetolog spryskuje twoje ciało mgiełką opalającą pistoletem typu airbrush. Preparat zawiera bronzer, który zmywasz po upływie 4 h. Zwykle już po zmyciu preparatu opalającego wychodzi opalenizna natryskowa, której kolor pogłębia się w przeciągu kolejnych godzin, w rzadkich przypadkach pojawia się na następny dzień.

Opalenizna natryskowa utrzymuje się zwykle ok 10 do 14 dni. Trwałość opalenizny zależy od typu skóry i przygotowania ciała ( należy przed zabiegiem wykonać peeling w domu lub w naszym gabinecie) oraz od dalszej pielęgnacji (nawilżanie skóry).

Opalanie natryskowe świetnie sprawdzi się przed większym wyjściem np przed weselem ale również przed urlopem. Jeśli chcesz mieć opaloną skórę już w pierwszym dniu wyjazdu – opalanie natryskowe jest dla Ciebie.  Wiele osób przychodzi do nas systematycznie na opalanie aby poprawić sobie samopoczucie. W końcu nie wszyscy możemy opalać się w solarium a wielu z nas czuje się po prostu atrakcyjniej z opalenizną. Opalanie natryskowe jest więc alternatywą dla promieniowania UV w solarium i na słońcu.

Jak przygotować się do zabiegu opalania natryskowego ? 

W dniu zabiegu lub dzień wcześniej wykonaj delikatny i beztłuszczowy peeling całego ciała. Skóra na zabieg opalania natryskowego nie może być pokryta żadnym balsamem i kremem dlatego zrezygnuj z tej czynności bezpośrednio przed opalaniem. Makijaż możesz zmyć w naszym gabinecie, przed zabiegiem opalania. 

Zabierz ze sobą ciemną i luźną odzież, którą ubierzesz po opalaniu. Przez około 4 h, do momentu pierwszego prysznica, twoje ciało będzie pokryte bronzerem. Bronzer ten może delikatnie brudzić ( choć zazwyczaj tak się nie dzieje, lepiej ubrać ciemne ubranie co zminimalizuje do zera ryzyko zabrudzeń). 

Po aplikacji płynu do opalania natryskowego nalezy odczekać określony czas (zazwyczaj są to 4 godziny) do momentu pierwszego prysznica, kontaktu z wodą. Należy na ten czas nie planować intensywnego wysiłku.   

Zapraszamy na solarium i opalanie natryskowe do Pracowni Urody Poznan 🙂

rezerwacja: 537 777 715

 

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]