RETIX C XYLOGIC

 

Retinol, witamina C i antyoksydanty ?

To Retix C od Xylogic. 

Retix C to intensywna, wyjątkowa kuracja składająca się w 4 % z retinolu, w 8 % z witaminy C i w 30% z antyoksydantów. Pobudza procesy naprawcze skóry, intensywnie ją złuszcza, pobudza produkcję kolagenu i elastyny.  Zabieg wykonywany jest na twarzy, szyi i dekolcie.

Wskazania do Retix C ?  To świetny zabieg zarówno w przypadku przebarwień, w przypadku utraty elastyczności skóry, przy zmarszczkach, przy poszarzałej i zmęczonej cerze.

Czas zabiegu ? Zaledwie 20 min.

Z zabiegu Retix C wychodzimy z bezbarwną „maską” utrzymującą się na twarzy 4-8 godzin. Po tym czasie zmywamy maskę w domu.

Czego możemy się spodziewać bezpośrednio po zabiegu Retix C ?

Po terapii Retix C zazwyczaj występuje intensywne złuszczanie, odczuwamy ściągnięcie skóry. Przez pierwsze 3 do 4 dni może wystąpić lekki dyskomfort związany ze ściągnięciem skóry i lekkim pieczeniem. Zaczerwienienie skóry ustępuje zazwyczaj po 2 dniach.  Zalecamy nie nakładać na twarz fluidu w tej fazie intensywnego złuszczania – makijaż spotęguje wrażenie łuszczącej się skóry na naszej twarzy.  Połączenie retinolu, witaminy C i antyoksydantów w preparacie Xylogic Retix C sprawi, że terapia nie tylko usunie martwy, poszarzały naskórek ale również pobudzi włókna kolagenowe do regeneracji, ujędrni, odświeży i nawilży naszą skórę.  Efekty Retix C widać już po pierwszym zabiegu i utrzymują się one od 3 do 6 miesięcy.  Zalecana kuracja to 4 zabiegi Retix C w serii.

Umów się na zabieg już dziś

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]