O Pracowni Urody

PRACOWNIA URODY powstała z zamiłowania i pasji do kosmetologii. Jesteśmy miejscem, gdzie wśród woni aromatycznych olejków oraz przyjemnej, relaksacyjnej muzyki, znajdziecie Państwo bogatą ofertę zabiegów na twarz i ciało. Oferujemy usługi z zakresu kosmetologii, fizjoterapii oraz dietetyki. Wysoce wykwalifikowany personel Gabinetu w przyjaznej atmosferze zapewni Państwu troskliwą opiekę i komfort psychiczny.

Dużą wagę przywiązujemy do higieny i bezpieczeństwa zabiegów. Dobro naszych klientów jest dla nas priorytetm dlatego dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, spełniającym surowe normy pod względem bezpieczeństwa i posiadamy własny autoklaw medyczny, który zapewnia wysterylizowane narzędzia gotowe do zabiegu. Należy pamiętać, że sterylizacja narzędzi w autoklawie to jedyny i skuteczny sposób na właściwe czyli higieniczne przygotowanie ich do zabiegu. Wszystkie inne metody są dezynfekcją ( m.in. myjka ultradźwiękowa i sterylizator kulkowy) i nie zapewniają klientowi należytego bezpieczeństwa.  Umawiając się na pedicure czy manicure, nie warto kierować się jedynie najniższą ceną, a zapytać o autoklaw medyczny. Państwa zdrowie jest dla nas najważniejsze. Korzystając z zabiegów w Pracowni Urody możecie mieć pewność, że w ramach świadczonej usługi zapewnimy nie tylko zadowalający efekt wizualny ale również maksymalnie higieniczne przeprowadzenie zabiegu. Korzystając z usług naszego gabinetu kupujecie Państwo zdrowie i bezpieczeństwo.

W naszym gabinecie ważny jest nie tylko profesjonalizm ale także życzliwość i  empatia, które są stałym elementem spotkania z klientem. Szanując Państwa czas uprzejmie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu wizyty, punktualne przybycie oraz odwołanie terminu, w przypadku braku możliwości dotarcia do gabinetu. Istnieje możliwość umówienia się poza godzinami pracy salonu – o dostępność terminów proszę zapytać recepcję.  Dziękujemy i serdecznie zapraszamy do Pracowni Urody.

Pracownia Urody

Gabinet dla Ciebie

Kosmetologia

mgr Daria Imbiorowicz

Dyplomowany magister kosmetologii, linergistka i stylistka rzęs. Studia magisterskie na kierunku kosmetologia ukończyła na Wydziale Farmaceutycznym na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2012 r. W trakcie studiów wiedzę teoretyczną uzupełniała doskonaląc swoje umiejętności praktyczne podczas odbywania praktyki zawodowej, pracując w gabinecie kosmetycznym oraz  uczestnicząc w licznych szkoleniach, pokazach i targach. Kosmetologia jest jej pasją, kocha swój zawód i pracę z ludźmi.

“Usłyszałam kiedyś słowa “Jeśli kochasz swoją pracę nie przepracujesz ani jednego dnia w życiu.”  To prawda.  Jeśli lubisz to co robisz, lubisz swoją pracę, każdy dzień zaczyna się cudownie.  Od zawsze interesowałam się kosmetologią a wolny czas urozmaicałam sobie zajęciami plastycznymi.  W 2013 r postanowiłam spełnić swoje marzenie i stworzyć nowe miejsce na mapie Poznania – Pracownię Urody.  Prowadzenie gabinetu przynosi mi ogromną satysfakcję i pozwala połączyć pasję z pracą.  Zawód kosmetologa i kontakt z ludźmi sprawiają mi przyjemność i pozwalają wykazać się na poziomie artystycznym.   

W gabinecie panuje przyjazna, rodzinna atmosfera.  Dobrałam wokół siebie wspaniałych ludzi , którzy nie tylko posiadają wysokie kwalifikacje ale również  cechują się wrażliwością i życzliwością wobec innych. Jesteśmy dla siebie serdeczni i tworzymy zgrany zespół. Nasze pozytywne nastawienie i wzajemny szacunek dostrzegają klienci, którzy przekraczając próg gabinetu, czują się u nas jak w domu. Taka dobra energia udziela się wszystkim. Jestem osobą, która lubi i umie słuchać i wierzę, że to co zostało powiedziane w salonie powinno tam pozostać”

mgr Paulina Poczta

Od 2011 roku absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Kosmetologia. Posiada również tytuł magistra zdobyty na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku Pedagogika. 

W roku 2012 ukończyła specjalizację Dietetyka i Planowanie Żywienia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu. Czynny wykładowca w poznańskich szkołach policealnych na kierunku Technik Usług Kosmetycznych. 

Swoją karierę zawodową związała głównie z zabiegami z zakresu szeroko pojętej medycyny estetycznej. Stale pogłębia wiedzę uczestnicząc w szkoleniach wprowadzających nowości w zakresie zabiegowym. Jej głównym atutem jest indywidualne podejście do każdego klienta i szczegółowe wyjaśnienie terapii.

Jako wykwalifikowany specjalista zajmuje się również skuteczną i bezpieczną depilacją laserową. Prowadzi sesje zabiegowe z wieloletnim doświadczeniem na urządzeniach medycznych certyfikowanych przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA ( w tym ISO 9001) .

 

lic Dagmara Zielińska

Dyplomowana Absolwentka Kosmetologii. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia Edukacji i Urody w Poznaniu. Specjalizuje się w stylizacji rzęs: przedłużaniu rzęs oraz w liftingu i laminacji. Jej precyzyjne prace są niemal dziełem sztuki. Dagmara wykonuje w naszym  gabinecie również opalanie natryskowe, manicure i pedicure.  Jest wszechstronnie uzdolniona i bardzo dokładna.

 

 

Fizjoterapia

lic. Wiktoria Terzyjska

Absolwentka, dyplomowana licencjat Fizjoterapii na AWF w Poznaniu. Swoją naukę, od tego roku kontynuuje na studiach magisterskich. Praktykę z pacjentami podczas studiów doskonaliła w placówkach prywatnych i NFZ. W ciągu tych kilku lat poszerzała swoją wiedzę, biorąc udział w kursach: Masaż Tkanek Głębokich Moduł I Techniki Globalne (2018r.), Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego Moduł I i II / Examination and functional physical therapy in knee disorders and injuries (2019r.) oraz Kinesiotaping KT1/KT2.

W dziedzinie fizjoterapii, najbardziej interesuje się terapią manualną, powięziowo-mięśniową oraz rehabilitacją sportową. Podczas pracy z pacjentem kluczowa jest dla niej konkretna diagnoza i indywidualnie podejście do pacjenta.

 

 

 

 

mgr Bartłomiej Smuniewski

Absolwent, dyplomowany magister Fizjoterapii na AWF Poznań. Od kilku lat ściśle związany z urazowością w sporcie, fizjoterapeuta w klubach piłkarskich.

„Nie ma sukcesu sportowego bez współpracy z fizjoterapeutą, koordynuje on rozwój fizyczny sportowca i zapobiega poważnym urazom”

Specjalizuje się w terapii, leczeniu urazowości i prewencji (prehabilitacji). Od dwóch lat ściśle współpracuje z centrum treningowym VF Sevilla, zajmującej się przygotowaniem i pracą z elitą hiszpańskiej reprezentacji.

„Doświadczenie jakie nabywam podczas pobytów w Hiszpanii i podpatrywanie innowacyjnych metod przeciwdziałania kontuzjom i urazom jest ogromne. Chciałbym wykorzystać tą wiedzę w pożyteczny sposób w Polsce.”

 

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie całości lub fragmentów tekstu bez naszej zgody zabronione.