O Pracowni Urody

PRACOWNIA URODY powstała z zamiłowania do kosmetologii. Jesteśmy miejscem, gdzie wśród woni aromatycznych olejków oraz przyjemnej, relaksacyjnej muzyki, znajdziecie  Państwo bogatą ofertę zabiegów na twarz i ciało. Oferujemy usługi z zakresu kosmetologii, fizjoterapii oraz dietetyki. Wysoce wykwalifikowany personel Gabinetu w przyjaznej atmosferze zapewni Państwu troskliwą opiekę i komfort psychiczny.

Dużą wagę przywiązujemy do higieny i bezpieczeństwa zabiegów. Dobro naszych klientów jest dla nas priorytetm dlatego dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, spełniającym surowe normy pod względem bezpieczeństwa i posiadamy własny autoklaw medyczny, który zapewnia wysterylizowane narzędzia gotowe do zabiegu. Należy pamiętać, że sterylizacja narzędzi w autoklawie to jedyny i skuteczny sposób na właściwe czyli higieniczne przygotowanie ich do zabiegu. Wszystkie inne metody są dezynfekcją ( m.in. myjka ultradźwiękowa i sterylizator kulkowy) i nie zapewniają klientowi należytego bezpieczeństwa. Brodawczaki, WZW, HIV, czy grzybica, to realne zagrożenie w zabiegu wykonywanym niesterylnymi narzędziami. Umawiając się na pedicure czy manicure, nie warto kierować się jedynie najniższą ceną, a zapytać o autoklaw medyczny. Państwa zdrowie jest najważniejsze. Korzystając z zabiegów w Pracowni Urody kupują Państwo zdrowie i bezpieczeństwo.

W naszym gabinecie ważny jest nie tylko profesjonalizm ale także życzliwość i  empatia, które są stałym elementem spotkania z klientem. Szanując Państwa czas uprzejmie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu wizyty, punktualne przybycie oraz odwołanie terminu, w przypadku braku możliwości dotarcia do gabinetu. Dziękujemy i serdecznie zapraszamy do Pracowni Urody.

Pracownia Urody

Gabinet dla Ciebie

Kosmetologia

mgr Daria Imbiorowicz

Dyplomowany magister kosmetologii, linergistka. Studia magisterskie na kierunku kosmetologia ukończyła na Wydziale Farmaceutycznym na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2012 r. W trakcie studiów wiedzę teoretyczną uzupełniała doskonaląc swoje umiejętności praktyczne podczas odbywania praktyki zawodowej, pracując w gabinecie kosmetycznym oraz  uczestnicząc w licznych szkoleniach, pokazach i targach. Kosmetologia jest jej pasją, kocha swój zawód i pracę z ludźmi. 

 

“W salonie panuje przyjazna, rodzinna atmosfera. Jesteśmy dla siebie serdeczni i tworzymy zgrany zespół. Nasze pozytywne nastawienie i wzajemny szacunek dostrzegają klienci, którzy przekraczając próg gabinetu, czują się u nas jak w domu. Taka dobra energia udziela się wszystkim. “

MOJE DYPLOMY

mgr Paulina Poczta

Od 2011 roku absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Kosmetologia. Posiada również tytuł magistra zdobyty na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku Pedagogika. 

W roku 2012 ukończyła specjalizację Dietetyka i Planowanie Żywienia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu. Czynny wykładowca w poznańskich szkołach policealnych na kierunku Technik Usług Kosmetycznych. 

Swoją karierę zawodową związała głównie z zabiegami z zakresu szeroko pojętej medycyny estetycznej. Stale pogłębia wiedzę uczestnicząc w szkoleniach wprowadzających nowości w zakresie zabiegowym. Jej głównym atutem jest indywidualne podejście do każdego klienta i szczegółowe wyjaśnienie terapii.

Jako wykwalifikowany specjalista zajmuje się również skuteczną i bezpieczną depilacją laserową. Prowadzi sesje zabiegowe z wieloletnim doświadczeniem na urządzeniach medycznych certyfikowanych przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA ( w tym ISO 9001) .

 

lic Dagmara Zielińska

Dyplomowana Absolwentka Kosmetologii. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia Edukacji i Urody w Poznaniu. Specjalizuje się w przedłużaniu rzęs i zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała.  Dagmara wykonuje w naszym gabinecie opalanie natryskowe. 

 

 

Weronika Tabisz

Studentka kosmetologii i stylistka rzęs. Weronika specjalizuje się w lekkich objętościach i w rzęsach metodą klasyczną 1:1.  Jej aplikacje są czyste i delikatne.  Weronika wykonuje w naszym gabinecie również hennę pudrową i zabiegi pielęgnacyjne twarzy.

 

 

Stylizacja paznokci

Monika Wieczorek

Stylistka paznokci. Już jako dziewczynka, w szkole podstawowej, podbierała mamie lakiery do paznokci tworząc nimi różne wzory. Po ukończeniu  szkoleń kierunkowych jej prace przemieniły się w obrazy, a paznokcie stały się jej płótnem.  Stylizacją paznokci zajmuje się od 2010 r. Niestraszne jej żadne kształty i wzory. Jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientek. Stosuje zasadę, w myśl której każda praca musi być wykonana solidnie,z indywidualnym podejściem do klienta. 

 

MOJE DYPLOMY

Fizjoterapia

lic. Wiktoria Terzyjska

Absolwentka, dyplomowana licencjat Fizjoterapii na AWF w Poznaniu. Swoją naukę, od tego roku kontynuuje na studiach magisterskich. Praktykę z pacjentami podczas studiów doskonaliła w placówkach prywatnych i NFZ. W ciągu tych kilku lat poszerzała swojąwiedzę, biorąc udział w kursach: Masaż Tkanek Głębokich Moduł I Techniki Globalne (2018r.), Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego Moduł I i II / Examination and functional physical therapy in knee disorders and injuries (2019r.) oraz Kinesiotaping KT1/KT2.

W dziedzinie fizjoterapii, najbardziej interesuje się terapią manualną, powięziowo-mięśniową oraz rehabilitacją sportową. Podczas pracy z pacjentem kluczowa jest dla niej konkretna diagnoza i indywidualnie podejście do pacjenta.

 

 

 

 

MOJE DYPLOMY
  • Zabiegi:
  • antycellulitowe
  • modelujące sylwetkę
  • relaksacyjne
  • odżywczo-nawilżająco
  • depilacja woskiem
  • depilacja laserowa Light Sheer

mgr Bartłomiej Smuniewski

Absolwent, dyplomowany magister Fizjoterapii na AWF Poznań. Od kilku lat ściśle związany z urazowością w sporcie, fizjoterapeuta w klubach piłkarskich.

„Nie ma sukcesu sportowego bez współpracy z fizjoterapeutą, koordynuje on rozwój fizyczny sportowca i zapobiega poważnym urazom”

Specjalizuje się w terapii, leczeniu urazowości i prewencji (prehabilitacji). Od dwóch lat ściśle współpracuje z centrum treningowym VF Sevilla, zajmującej się przygotowaniem i pracą z elitą hiszpańskiej reprezentacji.

„Doświadczenie jakie nabywam podczas pobytów w Hiszpanii i podpatrywanie innowacyjnych metod przeciwdziałania kontuzjom i urazom jest ogromne. Chciałbym wykorzystać tą wiedzę w pożyteczny sposób w Polsce.”

 

MOJE DYPLOMY

mgr Maciej Smuniewski

Dyplomowany magister fizjoterapii.  Już podczas studiow zaczal proces doskonalenia swoich umiejetnosci i poszerzania wiedzy poprzez udzial w kursach, warsztatach i konferencjach. Wyznaje zasadze, ze sukces zawodowy mozna osiagnac dzieki ciaglemu procesowi samoksztalcenia. Specjalizuje sie w pracy na tkankach miękkich i strukturach powieziowych. 

Na co dzień pracuje jako fizjoterapeuta pierwszego zespołu KKS Lech Poznań.

MOJE DYPLOMY

Poradnia dietetyczna

mgr Magdalena Rzeźnik

Porad dietetycznych udziela mgr dietetyki Magdalena Rzeźnik – Absolwentka dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, stale pogłębiająca swoją wiedzę z zakresu dietoterapii.

Zwolenniczka indywidualnego podejścia do pacjenta i racjonalnego żywienia w myśl zasady, że dieta nie jest męczarnią, a inwestycją w siebie.

Praca sprawia jej dużo przyjemności i przynosi satysfakcję, lubi zarażać ludzi swoją pasją.

Podczas studiów swoją uwagę skupiła na problemie nadciśnienia tętniczego, prowadząc badania kliniczne nad wpływem leczenia tej jednostki na przebieg innych elementów zespołu metabolicznego.

Nabyła przy tym doświadczenie w pracy z pacjentami otyłymi i chorującymi na nadciśnienie tętnicze i cukrzycę oraz zmagających się z podwyższonym cholesterolem.

MOJE DYPLOMY

Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie całości lub fragmentów tekstu bez naszej zgody zabronione.