O Pracowni Urody

–  POZNAJMY SIĘ –

 

Gabinet PRACOWNIA URODY powstał z zamiłowania i pasji do kosmetologii, z marzeń i z radości z tworzenia. Oferujemy usługi z zakresu kosmetologii oraz fizjoterapii. Wysoce wykwalifikowany personel Gabinetu w przyjaznej atmosferze zapewni Państwu troskliwą opiekę i komfort psychiczny.  

Dużą wagę przywiązujemy do higieny i bezpieczeństwa zabiegów. Dobro naszych klientów jest dla nas priorytetem dlatego dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, spełniającym surowe normy pod względem bezpieczeństwa, posiadamy własny autoklaw medyczny, który zapewnia wysterylizowane narzędzia gotowe do zabiegu.  Państwa zdrowie jest dla nas najważniejsze. Korzystając z zabiegów w Pracowni Urody możecie mieć pewność, że w ramach świadczonej usługi zapewnimy nie tylko zadowalający efekt wizualny ale również maksymalnie higieniczne przeprowadzenie zabiegu. Korzystając z usług naszego gabinetu kupujecie Państwo zdrowie i bezpieczeństwo.

W naszym gabinecie ważny jest nie tylko profesjonalizm ale także życzliwość i  empatia, które są stałym elementem spotkania z klientem. Szanując Państwa czas uprzejmie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu wizyty, punktualne przybycie oraz odwołanie terminu w przypadku braku możliwości dotarcia do gabinetu. 

Serdecznie zapraszamy do Pracowni Urody.

mgr kosmetologii Daria Imbiorowicz

 

Pracownia Urody

Gabinet dla Ciebie

mgr kosmetologii DARIA IMBIOROWICZ 

Kosmetologia

mgr Daria Imbiorowicz

Dyplomowany magister kosmetologii, certyfikowana linergistka. Studia magisterskie na kierunku kosmetologia ukończyła na Wydziale Farmaceutycznym na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2012 r. W trakcie studiów wiedzę teoretyczną uzupełniała doskonaląc swoje umiejętności praktyczne podczas odbywania praktyki zawodowej, pracując w gabinecie kosmetycznym oraz  uczestnicząc w licznych szkoleniach, pokazach i targach. Kosmetologia jest jej pasją, kocha swój zawód i pracę z ludźmi. 

„Z pasji do zawodu, z miarzeń i doświadczenia. Tak powstała Pracownia Urody. Usłyszałam kiedyś słowa „Jeśli kochasz swoją pracę nie przepracujesz ani jednego dnia w życiu.”  To prawda.  Zawód kosmetologa to nie tylko moja praca, to przede wszystkim pasja dzięki której każdy dzień zaczyna się cudownie. Od zawsze interesowałam się kosmetologią a wolny czas urozmaicałam zajęciami plastycznymi. W 2013 r postanowiłam spełnić swoje marzenie i stworzyć nowe miejsce na mapie Poznania – Pracownię Urody.  Prowadzenie gabinetu przynosi mi ogromną satysfakcję i pozwala połączyć pasję z pracą.  Zawód kosmetologa i kontakt z ludźmi sprawiają mi przyjemność , pozwalają również wykazać się na poziomie artystycznym. Jestem osobą dyskretną i uwielbiam dzielić się z Państwem swoim optymizmem i radością tworzenia.

W gabinecie panuje przyjazna, rodzinna atmosfera.  Dobrałam wokół siebie wspaniałych ludzi , którzy nie tylko posiadają wysokie kwalifikacje ale również  cechują się wrażliwością i życzliwością wobec innych. Jesteśmy dla siebie serdeczni i tworzymy zgrany zespół. Nasze pozytywne nastawienie i wzajemny szacunek dostrzegają klienci, którzy przekraczając próg gabinetu, czują się u nas jak w domu. Taka dobra energia udziela się wszystkim.”

lic Dagmara Zielińska

Dyplomowana Absolwentka Kosmetologii. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia Edukacji i Urody w Poznaniu. Specjalizuje się w stylizacji rzęs: przedłużaniu rzęs oraz w liftingu i laminacji. Jej precyzyjne prace są niemal dziełem sztuki. Dagmara wykonuje w naszym  gabinecie również opalanie natryskowe, manicure i pedicure.  Jest wszechstronnie uzdolniona i bardzo dokładna. 

 

 

Kinga Szałek

 Stylistka paznokci, niezwykle utalentowana i dokładna. Tworzy wspaniałe i dopracowane stylizacje. Wykonuje manicure klasyczny, hybrydowy, przedłużanie paznokci żelem oraz manicure dla Panów

 

Fizjoterapia

mgr Wiktoria Terzyjska

Absolwentka, dyplomowany mg Fizjorterapii na AWF w Poznaniu, w trakcie studiów podyplomowych na kierunku osteopatia. Praktykę z pacjentami doskonaliła w placówkach prywatnych i NFZ. W ciągu tych kilku lat poszerzała swoją wiedzę, biorąc udział m.in w kursach: Masaż Tkanek Głębokich Moduł I Techniki Globalne (2018r.), Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego Moduł I i II / Examination and functional physical therapy in knee disorders and injuries (2019r.) oraz Kinesiotaping KT1/KT2.

W dziedzinie fizjoterapii, najbardziej interesuje się terapią manualną, powięziowo-mięśniową oraz rehabilitacją sportową. Podczas pracy z pacjentem kluczowa jest dla niej konkretna diagnoza i indywidualnie podejście do pacjenta.

 

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie całości lub fragmentów tekstu bez naszej zgody zabronione.