O Pracowni Urody

–  POZNAJMY SIĘ –

 

Gabinet PRACOWNIA URODY powstał z zamiłowania i pasji do kosmetologii, z marzeń i z radości z tworzenia. Oferujemy usługi z zakresu kosmetologii. Wysoce wykwalifikowany personel Gabinetu w przyjaznej atmosferze zapewni Państwu troskliwą opiekę i komfort psychiczny.  

Dużą wagę przywiązujemy do higieny i bezpieczeństwa zabiegów. Dobro naszych klientów jest dla nas priorytetem dlatego dysponujemy sprzętem, spełniającym surowe normy pod względem bezpieczeństwa, posiadamy własny autoklaw medyczny, który zapewnia wysterylizowane narzędzia gotowe do zabiegu.  W ramach świadczonej usługi zapewnimy nie tylko zadowalający efekt wizualny ale również maksymalnie higieniczne przeprowadzenie zabiegu.

W naszym gabinecie ważny jest nie tylko profesjonalizm ale także życzliwość i  empatia, które są stałym elementem spotkania z klientem. Szanując Państwa czas uprzejmie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu wizyty, punktualne przybycie oraz odwołanie terminu w przypadku braku możliwości dotarcia do gabinetu. 

Serdecznie zapraszamy do Pracowni Urody.

 

 

Pracownia Urody

Gabinet dla Ciebie

MAKIJAŻ PERMANENTNY

 mgr Daria Imbiorowicz

Dyplomowany magister kosmetologii, certyfikowana linergistka i założycielka gabinetu Pracownia Urody. Studia magisterskie na kierunku kosmetologia ukończyła na Wydziale Farmaceutycznym na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2012 r. W trakcie studiów wiedzę teoretyczną uzupełniała doskonaląc swoje umiejętności praktyczne podczas odbywania praktyki zawodowej, pracując w gabinecie kosmetycznym oraz  uczestnicząc w licznych szkoleniach, pokazach i targach. Prowadzenie gabinetu oraz wykonywanie makijażu permanentnego przynosi jej wiele satysfakcji i spełnienia na gruncie zawodowym. 

„Z pasji do zawodu, z marzeń i doświadczenia. Tak powstała Pracownia Urody. Zawód linergisty to nie tylko moja praca, to przede wszystkim pasja. Od zawsze interesowałam się kosmetologią a swój wolny czas urozmaicałam zajęciami plastycznymi. W 2013 r postanowiłam spełnić  marzenie i stworzyć nowe miejsce na mapie Poznania – Pracownię Urody.  Prowadzenie gabinetu przynosi mi ogromną satysfakcję i pozwala połączyć pasję z pracą.  Uwielbiam dzielić się z Państwem swoim optymizmem i radością tworzenia.”

KOSMETOLOGIA

lic Julia Karczyńska

Julia Karczyńska, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Pasjonatka swojego zawodu. Posiada wyczucie estetyki, a jej prace cechują się dokładnością. Posiada ogromną wiedzę kosmetologiczną i chętnie ją poszerza. Zawsze uśmiechnięta. Chętnie słucha potrzeb klientek i zawsze im doradza. Poza pracą uwielbia czytać książki, a zmysł artystyczny wykorzystuje malując.

 

 

lic Dagmara Zielińska

Dyplomowana Absolwentka Kosmetologii. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia Edukacji i Urody w Poznaniu. Specjalizuje się w stylizacji rzęs: przedłużaniu rzęs oraz w liftingu i laminacji. Jej precyzyjne prace są niemal dziełem sztuki. Dagmara wykonuje w naszym  gabinecie również opalanie natryskowe.  Jest wszechstronnie uzdolniona i bardzo dokładna. 

 

 

STYLIZACJA PAZNOKCI

Kinga Szałek MANISTORIES

Stylistka paznokci, niezwykle utalentowana i dokładna. Tworzy wspaniałe i dopracowane stylizacje. Wykonuje manicure odżywczy, hybrydowy, przedłużanie paznokci żelem oraz manicure dla Panów.  

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]