O Pracowni Urody

PRACOWNIA URODY powstała z zamiłowania i pasji do kosmetologii, z marzeń i z radości z tworzenia. Oferujemy usługi z zakresu kosmetologii i fizjoterapii. Wysoce wykwalifikowany personel Gabinetu w przyjaznej atmosferze zapewni Państwu troskliwą opiekę i komfort psychiczny.  Jesteśmy 

Dużą wagę przywiązujemy do higieny i bezpieczeństwa zabiegów. Dobro naszych klientów jest dla nas priorytetm dlatego dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, spełniającym surowe normy pod względem bezpieczeństwa i posiadamy własny autoklaw medyczny, który zapewnia wysterylizowane narzędzia gotowe do zabiegu. Należy pamiętać, że sterylizacja narzędzi w autoklawie to jedyny i skuteczny sposób na właściwe czyli higieniczne przygotowanie ich do zabiegu. Państwa zdrowie jest dla nas najważniejsze. Korzystając z zabiegów w Pracowni Urody możecie mieć pewność, że w ramach świadczonej usługi zapewnimy nie tylko zadowalający efekt wizualny ale również maksymalnie higieniczne przeprowadzenie zabiegu. Korzystając z usług naszego gabinetu kupujecie Państwo zdrowie i bezpieczeństwo.

W naszym gabinecie ważny jest nie tylko profesjonalizm ale także życzliwość i  empatia, które są stałym elementem spotkania z klientem. Szanując Państwa czas uprzejmie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu wizyty, punktualne przybycie oraz odwołanie terminu, w przypadku braku możliwości dotarcia do gabinetu. Istnieje możliwość umówienia się poza godzinami pracy salonu – o dostępność terminów proszę zapytać recepcję.  Dziękujemy i serdecznie zapraszamy do Pracowni Urody.

Pracownia Urody

Gabinet dla Ciebie

Kosmetologia

mgr Daria Imbiorowicz

Dyplomowany magister kosmetologii, certyfikowana linergistka. Studia magisterskie na kierunku kosmetologia ukończyła na Wydziale Farmaceutycznym na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2012 r. W trakcie studiów wiedzę teoretyczną uzupełniała doskonaląc swoje umiejętności praktyczne podczas odbywania praktyki zawodowej, pracując w gabinecie kosmetycznym oraz  uczestnicząc w licznych szkoleniach, pokazach i targach. Kosmetologia jest jej pasją, kocha swój zawód i pracę z ludźmi. 

“Z pasji do zawodu, z miarzeń i doświadczenia. Tak powstała Pracownia Urody. Usłyszałam kiedyś słowa “Jeśli kochasz swoją pracę nie przepracujesz ani jednego dnia w życiu.”  To prawda.  Zawód kosmetologa to nie tylko moja praca, to przede wszystkim pasja dzięki której każdy dzień zaczyna się cudownie. Od zawsze interesowałam się kosmetologią a wolny czas urozmaicałam sobie zajęciami plastycznymi. W 2013 r postanowiłam spełnić swoje marzenie i stworzyć nowe miejsce na mapie Poznania – Pracownię Urody.  Prowadzenie gabinetu przynosi mi ogromną satysfakcję i pozwala połączyć pasję z pracą.  Zawód kosmetologa i kontakt z ludźmi sprawiają mi przyjemność i pozwalają wykazać się na poziomie artystycznym. Jestem osobą dyskretną i dobrym słuchaczem.  Uwielbiam dzielić się z Państwem swoim optymizmem i radością tworzenia.

W gabinecie panuje przyjazna, rodzinna atmosfera.  Dobrałam wokół siebie wspaniałych ludzi , którzy nie tylko posiadają wysokie kwalifikacje ale również  cechują się wrażliwością i życzliwością wobec innych. Jesteśmy dla siebie serdeczni i tworzymy zgrany zespół. Nasze pozytywne nastawienie i wzajemny szacunek dostrzegają klienci, którzy przekraczając próg gabinetu, czują się u nas jak w domu. Taka dobra energia udziela się wszystkim.”

mgr Paulina Poczta

Od 2011 roku absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Kosmetologia. Posiada również tytuł magistra zdobyty na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku Pedagogika. 

W roku 2012 ukończyła specjalizację Dietetyka i Planowanie Żywienia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu. Czynny wykładowca w poznańskich szkołach policealnych na kierunku Technik Usług Kosmetycznych. 

Swoją karierę zawodową związała głównie z zabiegami z zakresu szeroko pojętej medycyny estetycznej. Stale pogłębia wiedzę uczestnicząc w szkoleniach wprowadzających nowości w zakresie zabiegowym. Jej głównym atutem jest indywidualne podejście do każdego klienta i szczegółowe wyjaśnienie terapii.

Jako wykwalifikowany specjalista zajmuje się również skuteczną i bezpieczną depilacją laserową. Prowadzi sesje zabiegowe z wieloletnim doświadczeniem na urządzeniach medycznych certyfikowanych przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA ( w tym ISO 9001) .

 

lic Dagmara Zielińska

Dyplomowana Absolwentka Kosmetologii. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia Edukacji i Urody w Poznaniu. Specjalizuje się w stylizacji rzęs: przedłużaniu rzęs oraz w liftingu i laminacji. Jej precyzyjne prace są niemal dziełem sztuki. Dagmara wykonuje w naszym  gabinecie również opalanie natryskowe, manicure i pedicure.  Jest wszechstronnie uzdolniona i bardzo dokładna. 

 

 

Fizjoterapia

lic. Wiktoria Terzyjska

Absolwentka, dyplomowana licencjat Fizjoterapii na AWF w Poznaniu, w trakcie studiów magisterskich. Praktykę z pacjentami doskonaliła w placówkach prywatnych i NFZ. W ciągu tych kilku lat poszerzała swoją wiedzę, biorąc udział w kursach: Masaż Tkanek Głębokich Moduł I Techniki Globalne (2018r.), Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego Moduł I i II / Examination and functional physical therapy in knee disorders and injuries (2019r.) oraz Kinesiotaping KT1/KT2.

W dziedzinie fizjoterapii, najbardziej interesuje się terapią manualną, powięziowo-mięśniową oraz rehabilitacją sportową. Podczas pracy z pacjentem kluczowa jest dla niej konkretna diagnoza i indywidualnie podejście do pacjenta.

 

 

 

 

mgr Bartłomiej Smuniewski

Absolwent, dyplomowany magister Fizjoterapii na AWF Poznań. Od kilku lat ściśle związany z urazowością w sporcie, fizjoterapeuta w klubach piłkarskich.

„Nie ma sukcesu sportowego bez współpracy z fizjoterapeutą, koordynuje on rozwój fizyczny sportowca i zapobiega poważnym urazom”

Specjalizuje się w terapii, leczeniu urazowości i prewencji (prehabilitacji). Od dwóch lat ściśle współpracuje z centrum treningowym VF Sevilla, zajmującej się przygotowaniem i pracą z elitą hiszpańskiej reprezentacji.

„Doświadczenie jakie nabywam podczas pobytów w Hiszpanii i podpatrywanie innowacyjnych metod przeciwdziałania kontuzjom i urazom jest ogromne. Chciałbym wykorzystać tą wiedzę w pożyteczny sposób w Polsce.”

 

Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie całości lub fragmentów tekstu bez naszej zgody zabronione.