Mezoterapia mikroigłowa

Meso BB Glam Glow

Mezoterapia mikroigłowa polega na ostrzykiwaniu poszczególnych obszarów ciała odpowiednio dobranymi preparatami przy użyciu specjalnego urządzenia derma pen. Metoda umożliwia wprowadzenie substancji aktywnych w głąb skóry poprzez mikronakłucia, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków.

Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednie koktajle substancji aktywnych pozwalają na uzyskanie rewelacyjnych efektów w krótkim czasie. Zabieg stosowany jest w celu regeneracji i odmłodzenia skóry. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu do naprawy skóry i produkcji kolagenu.

MEZOTERAPIA: Zabieg obejmuje złuszczenie naskórka peelingiem, wprowadzenie ampułki poprzez mikronakłucia na głębokość 0,5 mm – 1 mm przy użyciu jednorazowego modułu igłowego oraz nałożenie maski algowej

Nakłucie powoduje w komórkach wywołanie procesu gojenia -> Płytki krwi pobudzają czynnik wzrostu do produkcji TGF beta -> TGF 1 stymulują fibroblasty -> Fibroblasty zaczynają produkować nowy kolagen i elastynę.

Roller czy dermapen?

W naszym gabinecie przywiązujemy ogromną wagę do higieny zabiegu dlatego już na samym wstępie odrzuciłyśmy pomysł wykonywania mezoterapii mikroigłowej dermarollerami, które w naszym odczuciu są niehigieniczne (wykorzystywane są w sesjach zabiegowych wielokrotnie! ). Nasze moduły są sterylne i co najważniejsze – jednorazowe. Moduł wyrzucany jest bezpośrednio po zabiegu, a następny zabieg przeprowadzany jest na kolejnym, nowym kartridżu.

Mezoterapia mikroigłowa nie ogranicza codziennej aktywności klienta. Zaczerwienienie znika zazwyczaj po kilku godzinach od zabiegu. Innowacyjność technologii pozwala na frakcjonowanie skóry mikroigłami, co stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i silnej regeneracji.

W naszym gabinecie zabieg mezoterapii mikroigłowej wykonywany jest z zachowaniem pełnej aseptyki (sterylności) użytych przyborów.

Używamy tylko i wyłącznie jednorazowych modułów igłowych (kartridży) otwieranych przy kliencie i wyrzucanych bezpośrednio po zabiegu.

Mezoterapia przynosi efekt tylko wtedy, gdy wykonywana jest w serii kilku zabiegów. Początkowo należy poddawać się kolejnym zabiegom co 10-14 dni przez dwa miesiące, potem warto wykonywać jeden zabieg raz w miesiącu dla podtrzymania efektu.

Mezoterapia w odmładzaniu skóry

Mezoterapię stosuje się profilaktycznie w celu zmniejszenia objawów starzenia się skóry takich jak zmarszczki, zwiotczenie i ścieńczenie skóry. Stosowanie jej można łączyć z innymi zabiegami estetycznymi. . Mieszanina wielu substancji rewitalizujących i regenerujących (takich jak: kwas hialuronowy, krzemionka organiczna i kompleksy multiwitaminowe) stymulują metabolizm komórek, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny i poprawiają stan skóry. Po serii zabiegów mezoterapii skóra wygląda znacznie lepiej, drobne zmarszczki znikają całkowicie, głębsze ulegają spłyceniu. Widoczna jest także poprawa napięcia i jędrności skóry.

Zabieg mezoterapii nie jest szczególnie bolesny. Na życzenie klienta możemy nałożyć miejscowy środek znieczulający. W przypadku skóry bardzo wrażliwej, podczas zabiegu może wystąpić niewielki ból, przemijające zaczerwienienie skóry (znika w przeciągu doby) lub niewielkie strupki. Jest to zwyczajna reakcja wrażliwej skóry na nakłuwanie.

Zalecenia po zabiegu:

  • nie zaleca się stosowania makijażu bezpośrednio po zabiegu na obszarze poddanym mezoterapii
  • należy chronić skórę przed promieniowaniem UV przez dwa dni po zabiegu
  • nie należy korzystać z sauny oraz kąpieli parowych przez pierwsze dwa dni po zabiegu

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu kosmetycznego w Poznaniu- Pracowni Urody

mgr kosmetologii Daria Imbiorowicz

 Cennik

Mezoterapia mikroigłowa

-ampułka, peeling enzymatyczny, mikronakłuwanie skóry dermapenem, maska algowa

Opcja ze znieczuleniem dodatkowo płatna + 30 PLN / 40 PLN

Twarz 149 PLN
Twarz i szyja 189 PLN
Twarz, szyja i dekolt 220 PLN
Mezoterapia mikroigłowa w połączeniu z kwasem migdałowym
Twarz 189 PLN
Twarz i szyja 249 PLN
Twarz, szyja i dekolt 289 PLN

MESO BB GLAM GLOW

peeling kawwitacyjny/peeling enzymatyczny, wprowadzenie pigmentu urządzeniem typu Derma-pen, maska

                                                     PROMOCJA!MESO BB  teraz tylko:

 

210 PLN

 

149 PLN

Częstotliwość zabiegów:

• intensywna faza leczenia: 1 zabieg na 2 tygodnie przez okres 2 miesięcy
• faza pielęgnacyjna: 1 zabieg na 1-3 miesięcy

Wskazania

• zmarszczki
• profilaktyka przeciwzmarszczkowa
• utrata jędrności i zwiotczenie skóry
• lifting
• skóra sucha, słabo odżywiona, matowa, szara

Przeciwwskazania do zabiegu mezoterapii:

• alergia
• ciąża
• karmienie piersią
• cukrzyca
• stany zapalne na skórze np. opryszczka
• choroba nowotworowa
• stosowanie leków przeciwkrzepliwych
• skłonność do bliznowaceń
• skóra źle tolerująca iniekcje

Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie całości lub fragmentów tekstu bez naszej zgody zabronione.