Mezoterapia igłowa

mezoterapia mikroigłowa

Meso BB Glow

Cennik mezoterapia

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Twarz400 PLN
Szyja i dekolt500 PLN
Twarz i szyja500 PLN
Twarz, szyja i dekolt600 PLN
MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

-ampułka, peeling enzymatyczny, mikronakłuwanie skóry, maska algowa

Opcjonalnie znieczulenie (dodatkowo płatne):

+ 30 PLN (twarz)

+ 40 PLN (twarz,szyja, dekolt)

Twarz220 PLN
Twarz, szyja 280 PLN
MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA w połączeniu z kwasem migdałowym
Twarz250 PLN
Twarz, szyja310 PLN
MESO BB GLAM GLOW

peeling kawitacyjny/peeling enzymatyczny, wprowadzenie ampułki silnie nawilżającej, poprawiającej koloryt skór poprzez mikronakłuwanie (mezoterapia mikroigłowa), maska wyciszająca

 

220 PLN

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Czym jest mezoterapia igłowa ?

Mezoterapia igłowa polega na podaniu skórze substancji odżywczych, nawilżających i regenerujących. Mezoterapię igłową wykonujemy na okolice twarzy, szyi i dekoltu w celu pobudzenia produkcji kolagenu i elastyny oraz podaniu koktajlu odżywczego wgłąb skóry oraz na okolice skóry głowy w celu pobudzenia i odżywienia mieszków włosowych. Mezoterapia igłowa pozwoli przywrócić promienny wygląd cery na długi czas. Zabieg warto wykonać w serii 4 zabiegów w odstępie 3-4 tygodni. Po serii zabieg przypominający po 2 miesiącach.

koktajl stosowany w mezoterapii

Szwajcarskie rewitalizujące koktajle do mezoterapii igłowej  zawierają kwas hialuronowy, aminokwasy, peptydy i witaminy. Ampułki działają rozjaśniająco na plamy pigmentacyjne i dodatkowo stymulują skórę do procesów regeneracyjnych. Apriline ageline stosowana jest przy skórze z głębokimi oznakami starzenia się, Apriline Skinline przy pierwszych zmarszczkach i poszarzałej cerze. Apriline to przede wszystkich wysoka biodostępność składników aktywnych i powolne ich uwalnianie do skóry, wzmocnienie bariery skórnej i aktywacja procesów naprawczych skóry. Połączenie peptydów, witaminy C i glutationu inhibituje melanogenezę. Składniki neutralizują także negatywny wpływ wolnych rodników na skórę. Połaczenie dipeptide-2, palmitoyl tripeptide-1 oraz palmitoyl tetrapeptide-7 pozwala uzyskać silny efekt regeneracyjny. Ampułka pozwala na stymulację fibroblastów oraz zwiększa syntezę elastyny i kolagenu. Aminokwasy takie jak: lizyna, walina, glicyna, cysteina i prolina, które są budulcem kolageny zapewniają odżywienie i skuteczne nawilżenie skóry. Poprawa gęstości skóry o +15,6 % i  jej rozświetlenie o +46.9 %

Wskazania do mezoterapii igłowej:

Oznaki starzenia, sucha skóra,zmniejszona gęstość skóry i uszkodzenia skóry spowodowane promieniowaniem UV i zanieczyszczonym środowiskiem, wypadanie włosów.

Jak wygląda zabieg mezoterapii igłowej ?

Przed zabiegiem nakładamy znieczulenie w kremie i aplikujemy folię w celu stworzenia okluzji tak aby znieczulenie zadziałało skutecznie. Po zmyciu znieczulenia wykonujemy wkłucia i wstrzykujemy preparat metodą pechęrzyków i nappage.   Wkłucia są odczuwalne ale nie są bardzo bolesne.  Po zabiegu skóra nie wygląda dobrze. Jest obrzeknięta, widoczne są grudki, ślady wkłuć. Może zdarzyć się również, że pojawi się mały siniaczek w miejscu podania preparatu.  Następnego dnia skóra wygląda już znacznie lepiej a niedoskonałości można przykryć już makijażem. Decydując się na zabieg mezoterapii – szczególnie, gdy jest on wykonywany u nas po raz pierwszy, lepiej nie planować ważnych spotkań na kilka dni po zabiegu. Niektóre cery bardzo dobrze wyglądają już następnego dnia ale są skóry, u których efekt obrzęku i zaczerwienienia utrzymuje się dłużej.

Mezoterapia wykonywana jest manualnie, sterylną i jednorazową igłą ze strzykawką. W zależności od miejsca podania preparatu i zastosowanej metody igła ma długoć 4 mm – 13 mm.

Po zabiegu mezoterapii igłowej zrezygnuj z solarium i basenu

W dniu zabiegu skóra jest mocno podrażniona, obrzęknięta.  W miejscach, w których wykonano mezoterapię metodą pęcherzykową ( punktową/ grudkową) mogą pojawić się widoczne grudki ( pęcherzyki), które wchłoną się w ciągu kilku godzin lub następnego dnia ponieważ w tej metodzie preparat uwalnia się stopniowo. Podanie preparatu techniką nappage, czyli płytkimi, krótkimi wkłuciami igłą, pozostawi w dniu zabiegu efekt lekkiego podrapania skóry ( poziome lub pionowe linie, które będą stopniowo zanikać).

Po mezoterapii igłowej należy zrezygnować z wizyty w solarium i sauny na przynajmniej trzy tygodnie. Należy zrezygnować z basenu do czasu wygojenia ponieważ chlor dodatkowo podrażniłby skórę. W dniu zabiegu nie planuj sprzątania – drobinki kurzu mogłyby przenieść się na twarz a opary wydzielające się ze środków do czyszczenia łazienki mogłyby ją poparzyć. Pamiętaj o piciu dużej ilości wody mineralnej – małe ilości wody ale w bardzo małych odstępach czasu oraz stosuj filtry UV aby uniknąć przebarwień skóry.

 

MEZOTERAPIA MIKROGŁOWA

Czym jest mezoterapia mikroigłowa?

Mezoterapia mikroigłowa polega na ostrzykiwaniu poszczególnych obszarów ciała odpowiednio dobranymi preparatami przy użyciu specjalnego urządzenia derma pen. Metoda umożliwia wprowadzenie substancji aktywnych w głąb skóry poprzez mikronakłucia, płycej niż w przypadku mezoterapii igłowej ale nadal omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków.

Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednie koktajle substancji aktywnych pozwalają na uzyskanie rewelacyjnych efektów w krótkim czasie. Zabieg stosowany jest w celu regeneracji i odmłodzenia skóry. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu do naprawy skóry i produkcji kolagenu.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej w naszym gabinecie

MEZOTERAPIA mikroigłowa: Zabieg obejmuje złuszczenie naskórka peelingiem, wprowadzenie ampułki poprzez mikronakłucia na głębokość 0,5 mm – 1 mm przy użyciu jednorazowego modułu igłowego oraz nałożenie maski algowej

Nakłucie powoduje w komórkach wywołanie procesu gojenia -> Płytki krwi pobudzają czynnik wzrostu do produkcji TGF beta -> TGF 1 stymulują fibroblasty -> Fibroblasty zaczynają produkować nowy kolagen i elastynę.

Mezoterapia mikroigłowa nie ogranicza codziennej aktywności klienta. Zaczerwienienie znika zazwyczaj po kilku godzinach od zabiegu. Innowacyjność mezoterapii mikroigłowej pozwala na frakcjonowanie skóry mikroigłami, co stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i silnej regeneracji.

W naszym gabinecie zabieg mezoterapii mikroigłowej wykonywany jest z zachowaniem pełnej aseptyki (sterylności) użytych przyborów.

Używamy tylko i wyłącznie jednorazowych modułów igłowych (kartridży) otwieranych przy kliencie i wyrzucanych bezpośrednio po zabiegu.

Częstotliwość zabiegów mezoterapii mikroigłowej dermapen

Mezoterapia przynosi efekt tylko wtedy, gdy wykonywana jest w serii kilku zabiegów. Początkowo należy poddawać się kolejnym zabiegom co 10-14 dni przez dwa miesiące, potem warto wykonywać jeden zabieg raz w miesiącu dla podtrzymania efektu.

Mezoterapia mikroigłowa i jej rola w odmładzaniu skóry

Mezoterapię stosuje się profilaktycznie w celu zmniejszenia objawów starzenia się skóry takich jak zmarszczki, zwiotczenie i ścieńczenie skóry. Stosowanie jej można łączyć z innymi zabiegami estetycznymi. . Mieszanina wielu substancji rewitalizujących i regenerujących (takich jak: kwas hialuronowy, krzemionka organiczna i kompleksy multiwitaminowe) stymulują metabolizm komórek, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny i poprawiają stan skóry. Po serii zabiegów mezoterapii skóra wygląda znacznie lepiej, drobne zmarszczki znikają całkowicie, głębsze ulegają spłyceniu. Widoczna jest także poprawa napięcia i jędrności skóry.

Zabieg mezoterapii nie jest szczególnie bolesny. Na życzenie klienta możemy nałożyć miejscowy środek znieczulający. W przypadku skóry bardzo wrażliwej, podczas zabiegu może wystąpić niewielki ból, przemijające zaczerwienienie skóry (znika w przeciągu doby) lub niewielkie strupki. Jest to zwyczajna reakcja wrażliwej skóry na nakłuwanie.

Zalecenia po zabiegu mezoterapii mikroigłowej:

  • nie zaleca się stosowania makijażu bezpośrednio po zabiegu na obszarze poddanym mezoterapii
  • należy chronić skórę przed promieniowaniem UV i stosować wysokie filtry przez 2 tygodnie po zabiegu
  • nie należy korzystać z sauny oraz kąpieli parowych przez pierwszy tydzień po zabiegu

Znieczulenie w zabiegu mezoterapii mikroigłowej ?

W przypadku mezoterapii igłowej znieczulenie stosujemy zawsze. W przypadku mezoterapii mikroigłowej często nie jest ono potrzebne. Jeżeli obawiasz się bólu podczas zabiegu możesz skorzystać ze znieczulenia nałożonego przed zabiegiem mezoterapii mikroigłowej.  Koszt znieczulenia to cena 30zł do 40 zł w zależności od wielkości obszaru zabiegowego. Większość Pań i Panów omija jednak ten etap i miło zaskakują się, że zabieg wcale nie jest bolesny – odczuwa się delikatny dyskomfort podczas zabiegu ale nie jest to na tyle nieprzyjemne żeby przerwać zabieg.

Mezoterapia mikroigłowa rollerem czy urządzeniem  systemem modułów?

W naszym gabinecie przywiązujemy ogromną wagę do higieny zabiegu dlatego już na samym wstępie odrzuciłyśmy pomysł wykonywania mezoterapii mikroigłowej dermarollerami, które w naszym odczuciu są niehigieniczne (wykorzystywane są w sesjach zabiegowych wielokrotnie i pomysł ich dezynfekcji uważamy za niehigieniczny ). Nasze moduły są sterylne i co najważniejsze – jednorazowe. Moduł wyrzucany jest bezpośrednio po zabiegu, a następny zabieg przeprowadzany jest na kolejnym, nowym kartridżu igłowym.

Częstotliwość zabiegów mezoterapii mikroigłowej :

• intensywna terapia: 1 zabieg na 2 tygodnie przez okres 2 miesięcy
• etap pielęgnacyjny i podtrzymujący: 1 zabieg na 1-3 miesięcy

Wskazania do mezoterapii mikroigłowej

• zmarszczki
• jako profilaktyka przeciwzmarszczkowa
• utrata jędrności i wiotkość skóry
• jako lifting
• skóra sucha, słabo odżywiona, matowa i poszarzała

Przeciwwskazania do zabiegu mezoterapii mikroigłowej:

• ciąża oraz  karmienie piersią
• cukrzyca
• stany zapalne na obszarze skóry np. aktywna opryszczka
• choroba nowotworowa
• stosowanie leków przeciwkrzepliwych
• tendencja do bliznowaceń
• zła tolerancja iniekcji

 MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA BB GLOW

Czym jest mezoterapia mikroigłowa Meso BB?

Mezoterapia meso bb glow opiera się na działaniu mezoterapii mikroigłowej ale jako ampułkę wprowadzamy preparat nie tylko odżywiający skórę ale także poprawiający jej koloryt – rozświetlające serum z pigmentem o właściwościach pielęgnacyjnych.  Makijaż permanentny brwi czy ust już nikogo nie dziwi. Przyszła pora na permanentny krem BB czyli zabieg Meso BB, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie.  Mezoterapia mikroigłowa Meso bb glow przez swoje właściwości poprawiające koloryt skórze, wykorzystując frakcjonowanie skóry igłami twarzy i wprowadzanie  w skórę pigmentu,  tworzy efekt porównywalny do kremu BB.  Dzięki nakłuciom tworzą się mikrokanaliki przez które preparat – serum z pigmentem może wejść w naskórek. Zabieg znany jest również pod nazwą Meso bb glam, Mezo BB lub Meso bb glow glam. W zabiegu poprzez mezoterapię mikroigłową i system wielu igieł w module wtłaczamy ampułkę z pigmentem nadającą koloryt skóry, rozjaśniającą cerę wyrównującą jej niedoskonałości.  Oprócz poprawy kolorytu i rozświetlenia twarzy zabieg poprzez mikronakłucia odżywia skórę i pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Ampułka wprowadzona podczas mezoterapii mikroigłowej Meso BB obok właściwości lekko koloryzujących zawiera w składzie kwas hialuronowy i szereg składników odżywczych wykazując działanie pielęgnacyjne. Skóra ma ładny koloryt, jest odżywiona i pobudzona do regeneracji. Zabieg nadaje cerze blasku i rozświetla skórę. Nie należy jednak oczekiwać efektu krycia porównywalnego do fluidu. Mezoterapia mikroigłowa Meso BB nie ma za zadanie tatuować twarzy kolorem ale pigmentować ją bardzo naturalnie przez co uzyskujemy efekt  rozświetlenia, rozjaśnienia, zbliżony efektu jaki daje nam krem BB.
Mezoterapia mikroigłowa Meso BB to nasz absolutny faworyt i hit w gabinecie.

Częstotliwość zabiegów mezoterapii mikroigłowej Meso bb glow.

Najlepsze efekty  tzw  „efekt kremu bb” na twarzy przyniesie wykonanie 4-6 zabiegów w odstępie 2 tygodni.  Oprócz właściwości poprawiających koloryt, które uzyskuje się stopniowo z wizyty na wizytę, zabieg już przy pierwszym spotkaniu silnie nawilża skórę i pobudza produkcję kolagenu.

Efekty mezoterapii mikroigłowej Meso Bb glow

Zabieg pozwala na uzyskanie stopniowego, narastającego z biegiem czasu i potęgującego efektu rozjaśnienia skóry. Cera staje się promienna, uzyskujemy równomierny koloryt, rewitalizację i nawilżenie skóry. Zabieg neutralizuje wolne rodniki, niweluje przebarwienia i wspomaga procesy naprawcze i odnowę skóry.

Ile trwa zabieg mezoterapii mikroigłowej Meso BB?

Zabieg trwa tyle samo co standardowa mezoterapia mikroigłowa – około 80-90 min.

Jak wygląda procedura zabiegu mezoterapii mikroigłowej Meso BB?

Kosmetolog wykonuje dokładny demakijaż skóry i nakłada preparat peelingujący. Głęboko oczyszczona skóra przygotowana jest na przyjęcie preparatu pigmentującego.  Dzięki mikronakłuciom skóry systemem igieł w kartridżu otwieramy mikrokanaliki skóry i preparat przechodzi do głębokich warstw naskórka. Po zabiegu nakładamy maskę algową i krem łagodzący na zakończenie zabiegu.

Zalecenia po zabiegu mezoterapii mikroigłowej Meso BB

Przez pierwsze 24 h po zabiegu najlepiej nie myj twarzy. Przez kolejne 14 dni pamietaj o ochronie przeciwsłonecznej, nie korzystaj z solarium.  Podczas kuracji unikaj kosmetyków z retinolem i kwasami.

Mezoterapia mikroigłowa i Meso bb glow podarowane w prezencie

W Pracowni Urody możecie zakupić vouchery podarunkowe na wybraną usługę lub określoną kwotę. Świetnym i pożytecznym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby może być bon na zabieg mezoterapii mikroigłowej. Jeżeli kosmetolog dostrzeże przeciwwskazania do wykonania zabiegu mezoterapii mikroigłowej zaproponuje inny zamienny zabieg w podobnym pułapie cenowym lub usługę  w niższej cenie rozbitą na kilka spotkań tak aby bon został w pełni wykorzystany.

Promocja na zabieg mezoterapii mikroigłowej Meso BB glow

Zapraszamy do skorzystania z promocji w naszym gabinecie !  

 

 

Zapraszamy do Pracowni Urody DaySPA Poznań.

mgr kosmetologii Daria Imbiorowicz

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie całości lub fragmentów tekstu bez naszej zgody zabronione.