LASEROTERAPIA :

LASEROTERAPIA LUMENIS M22 i Resur FX

DEPILACJA LASEROWA: LASER DIODOWY  LIGHT SHEER

W ofercie:

-Depilacja laserowa: usuwanie owłosienia przy użyciu lasera diodowego Light Sheer

-Zamykanie zmian naczyniowych, likwidacja rumienia, terapia trądziku różowatego

– Fotoodmładzanie

– Likwidacja przebarwień IPL z technologią OPT

-Laserowa terapia skóry głowy

-Laser frakcyjny erbowy RESURFX: Resurfacing laserowe odmładzanie skóry, redukcja rozstępów i redukcja przebarwień

LUMENIS M22 – odmładzanie skóry, likwidacja przebarwień, pobudzenie wzrostu włosa i zamykanie naczynek

Podczas zabiegu głowica ResurFX emituje wiązkę światła laserowego, które przenika do skóry bez odparowywania naskórka i bez uszkadzania jej powierzchni. W  skórze zachodzi ograniczona miejscowo, kontrolowana zamiana energii świetlnej w energię termiczną co skutkuje lokalną fototermolizą – koagulacją białka.

 Powstają mikrokanały oddzielone nienaruszoną tkanką. Fototermoliza skutecznie pobudza proces regeneracyjny skory. Pobudzone fibroblasty z obszaru nienaruszonej tkanki wytwarzają kolagen i elastynę i wypełniają powstałe wcześniej mikrokanaliki. W ciągu następnych kilku tygodni struktura tkanki ulega odbudowie. Skóra jest napięta i gładka, znikają zmarszczki. W zależności od doboru głowicy i parametrów urządzenie skutecznie odmładzaja, usuwa przebarwienia, zamyka naczynia i pobudza cebulki włosa do wzrostu.

DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER DESIRE

Laser diodowy light sheer został stworzony do trwałej redukcji owłosienia w celach estetycznych, owłosienia związanego z hirsutyzmem (wywołanego zaburzeniami hormonalnymi) oraz przy leczeniu stanów zapalnych mieszków włosowych. Depilacja laserowa Light Sheer Desire zapewnia niemal bezbolesne i trwałe usuwanie włosów. Laser emituje wiązkę przenikającą na głębokość 2 mm w głąb skóry co nie ma wpływu na funkcjonowanie organizmu.

Uwolnij się od niechcianego owłosienia już dziś.  Zapraszamy na konsultacje.

 

 

 

[Głosów: 0   Average: 0/5]