klasyczna Henna brwi i rzęs oraz henna pudrowa

 

HENNA BRWI I RZĘS

Brwi i rzęsy są ważnymi elementami nie tylko naszej twarzy ale ogólnego wizerunku. Właściwie podkreślone poprawiają wygląd i sprawiają, ze spojrzenie staje się bardziej wyraziste.

Często zdarza się tak, że brwi są za jasne, zbyt szerokie, czy za bardzo zrastają się u nasady nosa. Warto wtedy poddać się regulacji i hennie brwi u specjalisty.

Henna jest naturalnym barwnikiem roślinnym, produkowanym z liści i pędów lawsonii bezbronnej. Służy do przyciemniania brwi i rzęs.

Oprócz właściwości estetycznych henna posiada również właściwości wzmacniające i ochraniające włoski. Kolor brwi warto poprawiać co dwa tygodnie, natomiast efekt przyciemniania rzęs utrzymuje się nawet do miesiąca. W naszym gabinecie wykonujemy hennę żelową lub proszkową w kolorach: czarny, brąz i grafit.

HENNA PUDROWA BRWI – alternatywa dla makijażu permanentnego

W naszej ofercie również henna pudrowa z peelingiem, geometrią i regulacją brwi. Henna pudrowa pozwala na wydłużenie pożądanego efektu zabarwienia brwi aż do 2 tyg na skórze i aż do 6 tygodni na włoskach. Henna pudrowa to nie tylko zabieg upiększający. Poprzez swoje odżywcze działanie możemy zakwalifikować ją do grupy zabiegów pielęgnacyjnych. Henna pudrowa odżywia i wzmacnia włos a geometria brwi zapewnia idealny i symetryczny kształt. Jest alternatywą dla Pań, które boją się makijażu permanentnego i które chciałyby wydłużyć efekt  klasycznej henny, któa nie daje tak długich rezultatów.  Do zabiegu henny pudrowej nie używa się wody utlenionej.

Henna pudrowa w odróżnieniu od henny klasycznej odżywia drobne włoski brwi dzięki obecności olejów: migdałowego, rycynowego, kokosowego, lnianego, i masła shea.  Efekt pudrowy tworzy bardzo naturalną stylizację.

Henna pudrowa Nikk Mole pozwala uzyskać nienaganny kształt brwi i odtworzyć ich naturalny łuk. Henna pudrowa uwidoczni nawet  te miejsca, w których włoski są rzadsze, jasne lub nie ma ich wcale.   Henna pudrowa to zabieg dedykowany Paniom, których brwi są jasne, mało widoczne i tym, które posiadają w brwiach ubytki.

Schemat zabiegu henny pudrowej

Zabieg henny pudrowej zaczynamy od peelingu brwi. Następnie wykonywana jest geometria brwi – rysunek, który pozwala wyznaczyć symetryczny, idealny kształt brwi. W kolejym etapie nakładana jest henna pudrowa i wykonywana regulacja brwi – woskiem lub pęsetą.  Podczas zabiegu henny pudrowej nakładane są specjalne olejki, które stymulują i odżywiają włosy brwi.  Zabieg henny pudrowej trwa ok. 60 min.

Wskazania do henny pudrowej brwi

Henna pudrowa szczególnie zalecana jest w przypadku cienkich i rzadkich brwi. Sprawdzi się w walce z ich nieregularnych kształtem zapewniając piękny, symetryczny kształt brwi. Wskazaniem są także jasne. niewidoczne brwi, brwi gęste bez wyraźnego kształtu i ogólne niezadowolenie z wyglądu własnych brwi. Henna pudrowa pozwoli uzyskać wymarzony kształt, nawilży i odżywi włos brwi  i stanie się przepiękna oprawą oczu poprawiając wygląd całej twarzy. 

Jaka jest cena henny pudrowej w naszym gabinecie? 

Wykonanie zabiegu henny pudrowej wraz z regulacją brwi w Pracowni Urody kosztuje 80 zł. 

Próba alergiczna na hennę pudrową?

Jak każdy kosmetyk, henna – klasyczna czy pudrowa, farba do włosów, krem – mogą uczulić. Warto wykonać przed zabiegiem ( minimum 24 h wcześniej) próbę alergiczną na hennę pudrową żeby wyeliminować ryzyko alergii. 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu henny pudrowej

Przeciwwskazaniami do henny pudrowej są wszelkie stany zapalne okolic brwi i powieki, urazy skórne i choroby skóry, oparzenia, otarcia, skaleczenia i opuchlizna na obszarze brwi, słoneczne i posolaryjne poparzenia skóry, zapalenie spojówek, łuszczyca. 

 

 Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą przedłużenia i zagęszczenia rzęs metodami 1:1 do 8:1

W przypadku metody  klasycznej 1:1 lub metod objętościowych efekt przedłużonych rzęs utrzymuje się około 3/4 tygodni.

Cennik

Henna brwi i rzęs z regulacją 45 PLN
Henna brwi z regulacją 35 PLN

Henna brwi lub rzęs

Henna pudrowa z peelingiem, geometrią brwi i regulacją

20 PLN

80 PLN

Regulacja brwi woskiem lub pęsetą

15 PLN 

 

Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie całości lub fragmentów tekstu bez naszej zgody zabronione.