Depilacja woskiem

Depilacja woskiem w gabinecie kosmetycznym  

W trakcie zabiegu epilacji woskiem usuwamy włos wraz z jego cebulką dzięki czemu efekt gładkiej skóry utrzyma się znacznie dłużej niż w przypadku  golenia włosa maszynka, nawet przez kilka tygodni.  Dodatkowym atutem jest fakt, iż  odrastające włoski będą bardziej miękkie i delikatniejsze, a z czasem stają się także coraz słabsze.

W naszym gabinecie wykonujemy również depilacją woskiem brwi – jako alternatywa dla pęsety. Zdarza się, że na brwiach mamy delikatny meszek, który bardzo nam przeszkadza i uwidacznia się w promieniach słońca. Epilacja pęsetą, z racji, że włoski te są bardzo delikatne, mogłaby jedynie urwać włos, który pojawiłby się z powrotem w szybkim czasie. Depilacja woskiem brwi gwarantuje efekt na dłużej i jest mniej bolesna niż wyrywanie pojedynczych włosków pęsetą.

Zabieg depilacji woskiem ciała bywa bolesny ale wrażenie bólu zależne jest głównie od wrażliwości skóry. W przypadku gdy depilacja wykonywana jest regularnie ból ulega znacznemu osłabieniu.

Depilację woskiem można stosować praktycznie na wszystkie części ciała: nogi, ręce, pachy, linię bikini, dłonie, linię białą i twarz (górna warga, bokobrody, broda i regulacja brwi). Niektóre Panie decydują się również na całkowitą epilację intymną. Panowie najczęściej usuwają owłosienie z pleców i klatki piersiowej.

 

Zalety depilacji woskiem:

  • włoski usuwane regularnie ulegają osłabieniu i przerzedzeniu
  • efekt utrzymuje się znacznie dłużej niż po zwykłym goleniu

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • żylaki

Depilacja laserowa laserem diodowym Light Sheer w naszym gabinecie kosmetycznym 

Jeżeli  odrastające włosy są twoją zmorą i planujesz pozbyć się ich na stałe, skorzystaj z depilacji laserowem laserem diodowym Light Sheer w naszym gabinecie kosmetycznym. Wystarczy kilka zabiegów aby cieszyć się gładką, wydepilowaną skórą już na stałe. 

Pełna oferta depilacji laserowej w zakładce DEPILACJA LASEROWA

 

Cennik

Wąsik10 PLN
Broda10 PLN
Baczki10 PLN
Twarz ( bez brwi)25 PLN
Ręce do łokcia30 PLN
Ręce całe40 PLN
Nogi do kolan40 PLN
Nogi całe70 PLN
Tors60 PLN
Plecy60 PLN
Linia biała ( pasek na brzuchu)15 PLN
Linia bikini35 PLN
Bikini głębokie100 PLN
Całe nogi + pachy promocja!90 PLN

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]