Depilacja woskiem

Depilacja woskiem w gabinecie kosmetycznym  

W trakcie zabiegu epilacji woskiem usuwamy włos wraz z jego cebulką dzięki czemu efekt gładkiej skóry utrzyma się znacznie dłużej niż w przypadku  golenia włosa maszynka, nawet przez kilka tygodni.  Dodatkowym atutem jest fakt, iż  odrastające włoski będą bardziej miękkie i delikatniejsze, a z czasem stają się także coraz słabsze.

W naszym gabinecie wykonujemy również depilacją woskiem brwi – jako alternatywa dla pęsety. Zdarza się, że na brwiach mamy delikatny meszek, który bardzo nam przeszkadza i uwidacznia się w promieniach słońca. Epilacja pęsetą, z racji, że włoski te są bardzo delikatne, mogłaby jedynie urwać włos, który pojawiłby się z powrotem w szybkim czasie. Depilacja woskiem brwi gwarantuje efekt na dłużej i jest mniej bolesna niż wyrywanie pojedynczych włosków pęsetą.

Zabieg depilacji woskiem ciała bywa bolesny ale wrażenie bólu zależne jest głównie od wrażliwości skóry. W przypadku gdy depilacja wykonywana jest regularnie ból ulega znacznemu osłabieniu.

Depilację woskiem można stosować praktycznie na wszystkie części ciała: nogi, ręce, pachy, linię bikini, dłonie, linię białą i twarz (górna warga, bokobrody, broda oraz regulacja brwi).  

Zalety depilacji woskiem:

  • włoski usuwane regularnie ulegają osłabieniu i przerzedzeniu
  • efekt utrzymuje się znacznie dłużej niż po zwykłym goleniu

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • rozległe żylaki dyskwalifikują do depilacji woskiem nóg
  • aktywna opryszczka na twarzy
  • kuracja retinoidami 

 

Cennik

depilacja woskiem

Górna warga25 PLN
Broda25 PLN

Baczki

Regulacja brwi  

25 PLN

35 PLN 

Ręce do łokcia60 PLN
Ręce całe70 PLN
Nogi do kolan60 PLN
Nogi całe99 PLN
Tors70 PLN
Plecy70 PLN
Linia biała ( pasek na brzuchu)25 PLN
Linia bikini60 PLN

 

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 5]