Depilacja woskiem

Depilacja woskiem w gabinecie kosmetycznym  

W trakcie zabiegu epilacji woskiem usuwamy włos wraz z jego cebulką dzięki czemu efekt gładkiej skóry utrzyma się znacznie dłużej niż w przypadku  golenia włosa maszynka, nawet przez kilka tygodni.  Dodatkowym atutem jest fakt, iż  odrastające włoski będą bardziej miękkie i delikatniejsze, a z czasem stają się także coraz słabsze.

W naszym gabinecie wykonujemy również depilacją woskiem brwi – jako alternatywa dla pęsety. Zdarza się, że na brwiach mamy delikatny meszek, który bardzo nam przeszkadza i uwidacznia się w promieniach słońca. Epilacja pęsetą, z racji, że włoski te są bardzo delikatne, mogłaby jedynie urwać włos, który pojawiłby się z powrotem w szybkim czasie. Depilacja woskiem brwi gwarantuje efekt na dłużej i jest mniej bolesna niż wyrywanie pojedynczych włosków pęsetą.

Zabieg depilacji woskiem ciała bywa bolesny ale wrażenie bólu zależne jest głównie od wrażliwości skóry. W przypadku gdy depilacja wykonywana jest regularnie ból ulega znacznemu osłabieniu.

Depilację woskiem można stosować praktycznie na wszystkie części ciała: nogi, ręce, pachy, linię bikini, dłonie, linię białą i twarz (górna warga, bokobrody, broda i regulacja brwi). Niektóre Panie decydują się również na całkowitą epilację intymną. Panowie najczęściej usuwają owłosienie z pleców i klatki piersiowej.

 

Zalety depilacji woskiem:

  • włoski usuwane regularnie ulegają osłabieniu i przerzedzeniu
  • efekt utrzymuje się znacznie dłużej niż po zwykłym goleniu

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • rozległe żylaki dyskwalifikują do depilacji woskiem nóg
  • aktywna opryszczka na twarzy
  • kuracja retinoidami 

 

Cennik

depilacja woskiem

Górna warga15 PLN
Broda15 PLN
Baczki15 PLN
Ręce do łokcia50 PLN
Ręce całe60 PLN
Nogi do kolan50 PLN
Nogi całe90 PLN
Tors60 PLN
Plecy60 PLN
Linia biała ( pasek na brzuchu)15 PLN
Linia bikini40 PLN
Bikini głębokie110 PLN

 

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]

Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie całości lub fragmentów tekstu bez naszej zgody zabronione.