OPALANIE NATRYSKOWE… ODPOWIADAMY NA WASZE PYTANIA:)

utworzone przez | wrz 10, 2019

Opalanie natryskowe  w gabinecie kosmetycznym

Jeżeli nigdy nie słyszeliście o opalaniu natryskowym, na pewno ciekawi was ile zabiegów z użyciem preparatu opalającego Sunfx należy wykonać aby uzyskać ten wymarzony odcień opalenizny.

Być może nigdy nie korzystaliście z tego rodzaju zabiegu i odpowiedź nie wydaje się wtedy taka oczywista.

Jak więc sprawa wygląda w rzeczywistości? Odpowiadamy!

Zarówno dla uzyskania naturalnego efektu jak i bardzo ciemnej opalenizny wystarczy tylko jedna wizyta w naszym gabinecie kosmetycznym.

Zabieg opalania natryskowego SunFx nie wymaga stopniowego budowania opalenizny co jest jego ogromną zaletą. Opalenizna nie powstaje przy udziale promieniowania UV ale poprzez działanie preparatu opalającego na naskórek. Należy odczekać kilka godzin ( zazwyczaj 4 godziny i  w tym czasie zachodzi reakcja płynu z naskórkiem). Po tym czasie konieczna jest kąpiel pod prysznicem – należy zmyć płyn brązujący.

Czy po opalaniu natryskowym mogę opalać się w solarium?

Wielu z was zastanawia się również czy po opalaniu natryskowym airbrushem może korzystać z solarium bądź opalać się na słońcu.

Oczywiście:)

Ale pamiętajcie! Opalanie natryskowe w żaden sposób nie zabezpiecza skóry przed promieniowaniem UV ( dlatego podczas wakacji warto stosować filtry przeciwsłoneczne). Samo opalanie natryskowe nie wpływa w żaden sposób na tworzenie się ” naturalnej” opalenizny w skórze.

Często wielu z was korzysta  z opalania natryskowego przed urlopem ciesząc się piękną opalenizną już pierwszego dnia na plaży. W momencie gdy opalenizna natryskowa zaczyna jaśnieć wasza skóra zdąży się już opalić 😉 Opalanie natryskowe gwarantuje udane zdjęcia w stroju kąpielowym już  pierwszego dnia pobytu na urlopie:)

Jaki jest skład płynów do opalania natryskowego?

Pracujemy na płynach Sunfx. Nasze płyny do opalania natryskowe nie zawierają alkoholu, etanolu i parabenów. Nie są również testowane na zwierzętach. DHA stosowana w naszych płynach pochodzi z ekologicznych upraw.

 Kiedy najlepiej wykonać opalanie natryskowe? 

Jeżeli planujesz opalić się na konkretne wyjście – opalanie natryskowe wykonaj najlepiej na dzień lub dwa dni przed 🙂 

Jestem karmiącą mamą. Czy mogę opalać się natryskowo?

Tak, opalanie natryskowe jest bezpieczne dla karmiących mam. Na czas opalania natryskowego radzimy jednak założyć biustonosz lub większe nakładki na brodawki – w tej sposób unikniesz zacieków oraz plam.

Czy po opalaniu natryskowym mogę wydłużyć trzymanie preparatu na skórze ?

Proszę zmyj z siebie płyn opalający  w czasie wyznaczonym przez naszego kosmetologa. Opóźnianie pierwszego prysznica nawet o kilka godzin może spowodować niechciane plamy.

Dlaczego opalanie natryskowe wygląda ładniej niż zaaplikowany samoopalacz?

Opalanie natryskowe jest o wiele bardziej precyzyjne ponieważ wykonujemy je przy użyciu technologii airbrush, urządzenia, które nie pozostawia zacieków ani plam. Już podczas aplikacji widzimy nakładany preparat i jesteśmy w stanie naprawdę precyzyjnie zaaplikować płyn brązujący.

Jestem mężczyzną. Czy mogę korzystać z opalania natryskowego?

Oczywiście. Opalanie natryskowe to zabieg, który sprawdzi się zarówno u Pań jak i Panów.   Ponadto coraz więcej par decyduje się na wspólne opalanie natryskowe przed ślubem czy wyjazdem na wakacje.  Panowie mogą opalać się w majtkach lub w otrzymanych od nas jednorazowych stringach zabiegowych.

Czy podczas zabiegu opalania natryskowego mogę być nago? 

Oczywiście. Mimo, że na miejscu zapewniamy jednorazową bieliznę zabiegową ( stringi i biustonosz) większość z was woli pozostać nago.  Tylko Panowie proszeni są o pozostanie w majtkach.

 

Ile kosztuje zabieg opalania natryskowego w gabinecie kosmetycznym?

W naszym salonie kosmetycznym całościowy zabieg opalania natryskowego wraz z twarzą kosztuje 110 zł.  Połowa ciała to koszt 70 zł.  Jeżeli chcesz opalić tylko twarz, szyję i dekolt cena wyniesie 40 zł.  W gabinecie zapewniamy specjalne jednorazowe klapki do opalania natryskowego, stringi jednorazowe i biustonosz jednorazowy ( używane na życzenie- niektórzy z was wolą opalać się nago)

Gdzie znajduje się salon opalania natryskowego ? 

Salon Pracownia Urody mieści się przy ulicy Jarochowskiego 48A w Poznaniu. Wpisując adres w nawigacji proszę wpisać „48A” wtedy mamy pewność, że nawigacja na pewno pokieruje Ciebie w odpowiednie miejsce. Jesteśmy nieopodal Parku Kasprowicza, skrzyżowania ulic Głogowska- Hetmańska ( podróżując tramwajem wysiądź na przystanku Głogowska-Hetmańska lub Arciszewskiego) 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]