Depilacja bikini woskiem w gabinecie kosmetycznym

W Pracowni Urody wykonujemy depilację intymną bikini Hollywood, Brazylian i depilację francuską.

Czym różnią się te depilacje i którym woskiem wykonuje się depilację bikini odpowiem w poniższym artykule. Zapraszam do lektury.

Depilacja woskiem może odbywać się zarówno woskiem miękkim jak i twardym. W przypadku bikini wybiera się wosk twardy, bezpaskowy. Depilacja woskiem twardym powoduje mniejsze podrażnienie stref intymnych i jest delikatniejsza – ciepły wosk twardy nałożony na ciało zastyga na nim i wtapia się we włoski, które chcemy usunąć jednocześnie nie przyklejając się bezpośrednio do skóry. Wosk nakłada się na odtłuszczoną wcześniej skórę i odrywa w momencie zastygnięcia. Włoski usuwane są z cebulkami gwarantując dłuższy efekt gładkiej skóry.

Wśród depilacji bikini wyróżnia się depilację zwaną Hollywood, depilację brazylijską i depilację francuską.

Depilacja Hollywood polega na pełnym usunięciu owłosienia i jest najgłębszą forma depilacji. Włosy zostają usunięte wraz z cebulką z okolic wzgórka łonowego, z pachwin, warg sromowych oraz z okolic pośladków.

Depilacja brazylijska tzw Brazylian charakteryzuje się usunięciem owłosienia z takich partii jak pachwiny, wargi sromowe, okolica pośladków i pozostawieniu na wzgórku łonowym specyficznego pionowego paseczka ( grubość ustalana z klientką).

Depilacja bikini francuska obejmuje usunięcie włosków, które wystają poza majtki. Włoski usuwane są z obu boków wzgórka łonowego oraz z obu pachwin. Depilacja ta nie będzie dotyczyć pośladków oraz warg sromowych. Ta forma sprawdza się świetnie u Pań, które chcą pozostawić znaczne owłosienie łonowe i równocześnie czuć się komfortowo na plaży czy basenie.

Prosimy aby owłosienie miało minimum 0,5 cm długości. Czas wykonania zabiegu 30min – 45 min

Nie wykonujemy depilacji stref intymnych męskich.